×

Dagmara Kaźmierska przed operacjami. Była wtedy zupełnie inną kobietą

Każdy, kto chociaż raz oglądał „Królowe życia” na pewno zwrócił szczególną uwagę na jedną z bohaterek tego programu telewizyjnego. Energiczna kobieta, która pomimo głośnego sposobu bycia, jest bardzo wrażliwa i uczuciowa, skradła serca wielu telewidzów. Jej styl, makijaż i sposób bycia sprawia, że trudno o niej zapomnieć. Jednak mało kto wie, że Dagmara Kaźmierska przed operacjami wyglądała zupełnie inaczej niż obecnie.

Kim jest Dagmara z „Królowych Życia”?

Dagmara Kaźmierska pochodzi z Kłodzka, do którego po wielu latach życia na obczyźnie wróciła. Lubi przepych oraz luksus, a bez biżuterii nie wychodzi z domu.

Charakteryzuje ją mocny makijaż, blond loki, zamiłowanie do futer, stylowych mebli i mercedesów. Poza tym, jest gadatliwa i ma cięty język oraz specyficzne poczucie humoru.

Przeszłość Kaźmierskiej

W 2002 roku urodziła syna Conana, którego wychowuje sama.

Przez kilka lat prowadziła agencję towarzyską i została oskarżona m.in. o handel ludźmi. Z powodu działań w zorganizowanej grupie przestępczej siedziała w więzieniu.

Jednak kryminalna przeszłość Dagmary Kaźmierskiej nie wpłynęła negatywnie na jej karierę medialną. Dużą popularność zyskała poprzez udział w programie „Królowe życia”, który też dał jej spore grono fanów.

Metamorfoza Dagmary Kaźmierskiej

„Królowa życia” ciągle podkreśla, że żałuje swoich czynów z przeszłości i gdyby mogła cofnąć czas, to nie zrobiłaby tego. Nie chciałaby nigdy więcej przeżywać rozłąki z synem.

Po wyjściu na wolność, zmieniła się nie tylko wewnętrznie, ale również wizualnie. Stopniowo przechodziła coraz większą metamofozę.

Dagmara Kaźmierska operacje

Dagmara z „Królowych Życia” operacje plastyczne ma już za sobą. Celebrytka nie tylko nie ukrywa zamiłowania do medycyny estetycznej, ale wręcz reklamuje ją i poleca.

Zabiegi muszą być skuteczne, bo wiele osób zastanawia się, ile lat ma Dagmara Kaźmierska. Trudno uwierzyć, że urodziła się w 1968 roku!

Dagmara Kaźmierska przed operacjami

Stare zdjęcia Dagmary Kaźmierskiej możemy zobaczyć na jej profilu instagramowym, a także w mediach społecznościowych jej ukochanego syna Conana. Poznalibyście ją?

Gdy miała 17 lat nie była blondynką, ale już wtedy uwielbiała biżuterię. Nawet przy porodzie była odziana w błyskotki.

Można powiedzieć, że złote, okrągłe kolczyki to jej znak rozpoznawczy od lat.

Chociaż wiele zmieniło się w wyglądzie Dagmary Kaźmierskiej, to zamiłowanie do luksusu, drogich pierścionków i bransoletek pozostało.

Podobnie jak dbanie o siebie, makijaż, fryzurę i… paznokcie. Dziś sama się śmieje z kiczowatości swoich „szponów” i dwóch par okularów.

Czy Dagmara Kaźmierska przed operacjami wyglądała lepiej? Którą wersję „Królowej życia” wolicie?

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować