×

Czy Rafał i Gabriel z „Królowe życia” są małżeństwem? Wiele na to wskazuje!

Czy Rafał i Gabriel z „Królowe życia” są małżeństwem? Popularni uczestnicy programu, który stał się hitem stacji TTV, są ze sobą od 18 lat. Teraz sugerują, że rozpoczęli kolejny etap w swoim życiu. Wszystko za sprawą zdjęcia, które pojawiło się na Instagramie jednego z panów.

Gabriel i Rafał – ulubieńcy widzów

Popularność reality show zaskoczyła chyba samych twórców programu. Stacja TTV emituje właśnie jego ósmą odsłonę. Oprócz Dagmary i Edzi, jednymi z najbardziej rozpoznawalnych uczestników są znani homoseksualiści.

Gabriel i Rafał z „Królowych życia”, to para dość ekscentrycznych projektantów. Prowadzą wspólny biznes – atelier luksusowych futer. Panowie tworzą parę od ponad 18 lat, chociaż nie bez perturbacji. Mają już za sobą kilka rozstań i powrotów.

Kilka miesięcy temu Rafał i Gabriel dali wszystkim do zrozumienia, że chcą od siebie odpocząć. Sprawa wyglądała na poważną, ale i tym razem mężczyźni ponownie się zeszli. Widzowie oskarżyli nawet stację o to, że ich rozstanie miało jedynie służyć podniesieniu wyników oglądalności.

Gabriel i Rafał stali się na tyle rozpoznawalni, że pojawili się w głośnym filmie „365 dni”.

Plotki o tacierzyństwie

Para lubi rozgłos i chętnie podsyca zainteresowanie wokół siebie. Niedawno na swoim profilu na Instagramie, Gabriel dodał zdjęcie, którym zelektryzował wszystkich fanów.

Na pierwszym planie widać było wózek spacerowy, a w tle Gabriela, leżącego na ławce. Zdjęcie powstało w Łazienkach Królewskich. W opisie Gabriel napisał:

Nowa życiowa rola. Bycie ojcem to niełatwa sprawa.

Nic dziwnego, że wywołał tym falę spekulacji. Fani zaczęli się zastanawiać, czy Gabriel z „Królowych życia” został ojcem. Tym bardziej, że podsycił plotki, pisząc w komentarzu:

Jak się wozić to tylko na bogato. Dziecko musi poznawać luksus.

Zgodnie z polskim prawem, para nie mogła rzecz jasna adoptować dziecka. Niewykluczone, że w spacerówce razem z parą podróżowało nie dziecko, a… kury.

Czy Rafał i Gabriel z „Królowe życia” są małżeństwem?

Jeżeli niedawne rozstanie było prawdziwe, to wygląda na to, że jedynie umocniło więź między Rafałem i Gabrielem. Na swoim profilu Rafał umieścił zdjęcie, które sugeruje, że panowie zdecydowali się na ślub.

View this post on Instagram

@gabriel_seweryn ❤️ ????+ ❤️ = ????

A post shared by Rafał Grabias (@rafalgrabias) on

W komentarzach Rafał wyjaśnił, że uroczystość zaślubin już się odbyła. Nie wiadomo jednak, co dokładnie miał na myśli, ponieważ w Polsce zawieranie małżeństw homoseksualnych nie jest możliwe.

Para planuje wyprawienie hucznego wesela tuż po zniesieniu obostrzeń związanych z koronawirusem. Póki co, jak pisze na instagramie Gabriel, „czeka jeszcze nas noc poślubna”.

Czy podczas imprezy parze będą towarzyszyć kamery stacji TTV?

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować