×

Gabriel i Rafał z „Królowych Życia” rozstają się! Byli parą przez 18 lat

Takiego przebiegu zdarzeń nie spodziewał się chyba nikt. Gabriel i Rafał z „Królowych Życia” rozstali się. Informacja o tym pojawiła się dzisiaj w sieci i od razu wywołała lawinę komentarzy. Program stacji TTV okazał się hitem, a bohaterowie tejże produkcji zostali rozpoznawalnymi osobami. Fani „Królowych Życia” doczekali się już siódmego sezonu, co bez wątpienia jest dowodem na to, że program odniósł sukces.

Ale co z ulubioną parą widzów? Dlaczego Gabriel i Rafał z „Królowych Życia” nie są już razem?!

Do tej decyzji dojrzeli po 18 latach związku… Na pewno łączyło ich uczucie i wiele przeszli, ale czy to wystarczy, aby być razem nadal? Media nie mają wątpliwości, że ich drogi się rozeszły.

A co, jeśli to jedynie twist w ich historii i dziś wieczorem będziemy świadkami tego, jak Gabriel i Rafał się schodzą?

Jedno jest pewne – byli parą, która miała rzeszę fanów i wiele osób szczerze trzymało za nich kciuki.

Jak oni sami mówią o tym, co się aktualnie dzieje w ich życiu?

Gabriel bije się z myślami, ale nie ukrywa, że z Rafałem przeszedł wiele dobrych, ale i ciężkich chwil. Zdradził, że przeżyli razem tak dużo, że nie da się tego zapomnieć.

Mniej optymistycznie jest natomiast nastawiony Rafał, który ewidentnie załamał się rozstaniem

Ze zwiastuna programu dowiadujemy się, że czuje się samotny i nie może na nikogo liczyć. Ma poczucie, że wszyscy się od niego odwrócili.

Czy do siebie wrócą? Fani tego by sobie życzyli i na obu profilach zachęcają panów, aby się pogodzili

Jednak dobrze wiemy, że nie można nikogo zmusić do miłości. O tym, jak skończy się ich historia, z pewnością dowiemy się nie tylko z programu, ale także z ich prywatnych kont w social mediach.

W nowym sezonie poza Rafałem i Gabrielem, spotkamy nową uczestniczkę Adriannę i gwiazdę „Królowych Życia”, Dagmarę

Nieoficjalnie mówi się, że w nowych odcinkach ma być jeszcze więcej Conana, syna Dagmary i jej przyjaciela. Poza tym będziemy świadkami tego, jak „Królowa Życia” otwiera swój drugi butik.

Komu kibicujecie najmocniej?

Może Cię zainteresować