×

Czy Chylińska powiększyła piersi? Niezwykła metamorfoza podczas kwarantanny

Czy Chylińska powiększyła piersi? Chyba żadna z gwiazd polskiej estrady nie przyzwyczaiła nas do zaskakujących metamorfoz tak, jak ona. Dotąd przemiana artystki skupiała się głównie wokół jej wagi i fryzury, a zmianom modowym towarzyszyły również zmiany muzyczne. Teraz fani zauważyli jednak inny „szczegół”, a w zasadzie „dwa konkretne szczegóły”.

Metamorfozy Agnieszki Chylińskiej

W przeciągu dwudziestu lat kariery Agnieszki Chylińskiej widzieliśmy ją już w wielu odsłonach. Od mrocznej, czarnowłosej rockmanki z nadwagą, do blond chłopczycy w wychudzonej wersji. Po drodze były jeszcze rudości, szalone kolory, różne długości włosów, nowe tatuaże i diametralne zmiany w sposobie ubierania się.

Niektóre z nich sprawiły, że Agnieszka Chylińska, która przechodziła również metamorfozę w sferze muzyki, straciła dotychczasowych fanów. Ale jej nowy styl oraz rola jurorki w programie „Mam Talent”, przysporzyły jej wielu nowych. Mimo zmiany wizerunku, Chylińska pozostała jednak charyzmatyczną i charakterną wokalistką. W jej muzyce i wyglądzie nie ma miejsca na nudę!

Gdy była jeszcze członkinią zespołu O.N.A., jej styl był wyjątkowo niedbały. Kochała czerń, nosiła luźne i zbyt duże ubrania. Wszystko zmieniło się w 2009 roku, kiedy wydała swoją pierwszą popową płytę „Modern rocking” i zaczęła przygodę z show „Mam Talent”. Oversize’owe swetry zmieniła na kuse, opięte sukienki, a ciężkie buty na wysokie szpilki. Coraz chętniej podkreślała kobiece kształty. Z każdą edycją show, artystka prezentowała swoją kolejną odsłonę.

Czy Chylińska powiększyła piersi?

Chylińska nie przestała zaskakiwać zmianami wizerunku nawet podczas kwarantanny. Niedawno wokalistka ściągnęła długie dredy i ponownie postawiła na krótkie, ale również siwe włosy.

Artystka nadal lubi ubrania, które eksponują jej kobiece kształty i odsłaniają liczne tatuaże, a także… biust wokalistki. Do nagrania klipu, którym przyłączyła się do popularnej internetowej akcji #Hot16challenge, założyła top z siateczki i biustonosz, uwydatniający walory piosenkarki.

Kształtne, zdecydowanie większe piersi, nie umknęły uwadze fanów, którzy obsypali Chylińską komplementami.

Czyżby piosenkarka należała do tych szczęśliwych kobiet, którym nadmiar jedzenia „idzie” w biust?

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować