×

„Mam talent” znika z anteny! Smutne wieści dla fanów Agnieszki Chylińskiej

„Mam talent” znika z anteny! Smutne wieści dla fanów programu i Agnieszki Chylińskiej, bo dla wielu to ona była powodem do oglądania tego show. Jak dowiedział się Fakt, szykują się duże zmiany. Co dalej z popularną produkcją TVN i jej jurorami?

Zmiany w TVN

Koronawirus nie oszczędził również popularnych osób. Wiele z nich z powodu pandemii znalazło się w trudnym położeniu finansowym. Niebezpieczny wirus przeniknął również do telewizji, powodując poważne zmiany w szumnie zapowiadanych wiosennych ramówkach. W rezultacie, zamiast nowości, widzom pozostały powtórki popularnych programów i seriali. Wszystko wskazuje na to, że i w jesiennych ramówkach pojawią się spore modyfikacje.

Zmiany proponowane przez TVN zaskoczyły wielu widzów. Większość wyraziła zrozumienie dla sytuacji i faktu, że stacja jest zmuszona przerwać emisję odcinków programów, nagrywanych z udziałem publiczności. Jednak fani upomnieli się o nowe odcinki ulubionych seriali, a stacja w związku z tym zmieniła nawet pewne decyzje.

TVN nie ma jednak dobrych wiadomości dla fanów programu „Mam Talent” i tych, którzy chcieli wziąć udział w castingach, mając nadzieję na występ w jesiennej edycji.

„Mam talent” znika z anteny

Agnieszka Chylińska to barwna postać polskiego show-biznesu i dla wielu fanów, ulubiona jurorka show „Mam Talent”. Zapewne rozczaruje ich fakt, że nie zobaczą gwiazdy w nowych, jesiennych odcinkach.

Jak powiedziała Faktowi Joanna Górska z działu PR stacji TVN:

Choć castingi do jesiennej edycji planowaliśmy tradycyjnie na wiosnę i lato, musimy przystosować się do nowej sytuacji, mając na uwadze bezpieczeństwo wszystkich osób przebywających na planie. W nagraniach bierze udział kilkuset uczestników, niemal tyle samo osób z ekipy produkcyjnej i ogromna publiczność, bez której nie wyobrażamy sobie realizacji. Wobec stanu epidemii podjęliśmy decyzję o przełożeniu produkcji nowej edycji na późniejszy okres. Mamy nadzieję, że ekipa „Mam talent!” będzie mogła spotkać się z wielomilionową widownią TVN w przyszłym roku.

Być może „Mam Talent” wróci na antenę w 2021 roku. W roli prowadzącego nie zobaczymy już Szymona Hołowni – kandydata w wyborach prezydenckich.

Czy skład jury pozostanie bez zmian?

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Polecane

Może Cię zainteresować