×

Tajemnicza śmierć gwiazdy w Rosji. Jej ciało wyłowiono z rzeki w samej bieliźnie

Tajemnicza śmierć gwiazdy w Rosji, Anastasii Kochervey. Ciało celebrytki wyłowiono z rzeki. Na uwagę zasługuje fakt, że zwłoki pięknej kobiety miały na sobie jedynie bieliznę. Czy to znak, że została zamordowana?

Tajemnicza śmierć gwiazdy w Rosji

Na początku sierpnia piękna celebrytka, 28-letnia Anastasia Kochervey, przestała odbierać telefony i nie odpowiadała na wiadomości. Nikt nie wiedział, gdzie jest i co się z nią stało. 13 sierpnia potwierdził się najczarniejszy z możliwych scenariuszy.

Ciało 28-letniej gwiazdy wyłowiono z petersburskiej rzeki. Co więcej, media obiegła informacja, że zwłoki kobiety miały na sobie jedynie bieliznę, a na jej plecach znajdował się tatuaż przedstawiający karty do gry. Czyżby ktoś zrobił go jej już po śmierci? Tego nie wiemy. Wiemy natomiast, że media głośno mówią o tym, że może to być kolejne już tajemnicze morderstwo w Rosji.

Kto mógł zabić 28-latkę?

Celebrytka Olesya Malibu nazywana „rosyjską Pamelą Anderson” ujawniła, że Anastasia miała w ostatnim czasie „problemy z nadużywaniem alkoholu i narkotyków”. Zdradziła również, że 28-latka wpadła w „złe towarzystwo” i poznała mężczyznę, który miał grozić jej śmiercią. Jak stwierdziła, „wiedziała, że tak to się skończy”.

Kim była Anastasia Kochervey?

28-letnia Anastasia Kochervey to znana w Rosji gwiazda reality show pt. „Dom-2” – program, w którym buduje się dom jednocześnie szukając partnera. Następnie wystąpiła w reality show „Let’s Get Married”. Rosjanie polubili Anastasię za jej determinację i wolę walki. Okazuje się, że te cechy kształtowała w sobie już jako dziecko. Będąc małą dziewczynką zmagała się z niepełnosprawnością, w wyniku której nie mogła chodzić. Nie przeszkodziło jej to jednak w samorealizacji. Anastasia postanowiła zająć się kulturystyką, a w późniejszych latach realizowała się w branży nieruchomości w Dubaju.

Źródła: www.planeta.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x