×

Rodzina Martyniuków niedługo się powiększy?! Radosne wiadomości z otoczenia Króla Disco Polo

Ostatnio rodzina Martyniuków nie schodzi z pierwszych stron gazet. Tyczy się to nie tylko samego Zenona, ale i coraz częściej jego żony Danuty, która przeszła znaczną metamorfozę. Teraz padło na Daniela Martyniuka, który układa sobie życie na nowo u boku partnerki Faustyny. Czy to oznacza, że rodzina Martyniuków niedługo się powiększy?

Rodzina Martyniuków niedługo się powiększy?

Rodzina Martyniuków jest jedną z najpopularniejszych w Polsce. W ostatnim czasie co rusz pojawiają się nowe wieści o Martyniukach. Do tej pory najwięcej dotyczyło Zenka, który jest niezaprzeczalną gwiazdą disco polo. Sama Danuta Martyniuk stała się inspiracją dla wielu kobiet, dzięki swojej niesamowitej metamorfozie. Przypomnijmy, że schudła aż 15 kilogramów, a komentarzy podziwiających jej nowy image w Internecie są tysiące. To doprowadziło ją do udziału w programie „Pytanie na śniadanie”, w którym miała okazję w minioną niedzielę gotować. Teraz media bliżej przyglądają się synowi pary, Danielowi Martyniukowi, który układa sobie życie na nowo u boku Faustyny. Wcześniej jednak znany był bardziej ze swoich konfliktów z prawem i z głośnego rozwodu.

Czyżby i on przeszedł przemianę i teraz postawił na szczęście rodzinne? Wszystko na to wskazuje, ponieważ syn Zenka Martyniuka podkreśla, że odmieniła go miłość. Związek z Faustyną sprawił, że dojrzał i przestał już pakować się w problemy. Co więcej, myśli nawet coraz poważniej o rodzinie. Czy to oznacza, że w najbliższym czasie klan Martyniuków się powiększy? Wiele na to wskazuje.

<a href=Instagram">

Instagram

Danka i Zenek kiedyś nie przepadali za Faustyną, która podobnie jak ich syn prowadziła dość rozrywkowe życie. Ona też się jednak zmieniła. Spoważniała i ustatkowała się. Jak zobaczyli, że ma pozytywny wpływ na Daniela i zrozumieli, że kocha ich syna, to zaczęli się do niej przekonywać. Danusia nie może wyjść z podziwu, że jej syn przy tej dziewczynie odnalazł sens życia. O Faustynie wypowiada się w samych superlatywach. Bardzo by chciała, żeby zawsze między nimi było tak pięknie jak teraz. Tym bardziej że Daniel w rodzinie ukochanej czuje się jak we własnej. Jest tam bardzo lubiany.

– powiedziała „Super Expressowi” osoba z otoczenia Martyniuków.

Instagram

Instagram

To naprawdę wielka miłość!

Daniel nie ukrywa, że w  Faustynie zakochał się jeszcze przed zawarciem nieudanego małżeństwa z Eweliną. Jednak wtedy nie traktował tego uczucia na poważnie. Dopiero po czasie wszystko do niego wróciło i zrozumiał, że to ona jest jego miłością. W sieci już pojawiają się plotki o ich ślubie. Szczególnie, że niedawno dziewczyna chwaliła się w mediach społecznościowych pierścionkiem zaręczynowym! Para też jest stałym bywalcem na koncertach ojca Daniela. Bliscy śmieją się, że już wyglądają, jak rodzina! Z pewnością możemy się w najbliższym czasie spodziewać dużych zmian. Rodzina Martyniuków ma szansę się powiększyć!

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x