×

Co się stało z Ewą O.? To ona była na motorówce z Piotrem Woźniakiem-Starakiem?

Co się stało z Ewą O., która towarzyszyła Piotrowi Woźniakowi-Starakowi w czasie ostatniej nocy jego życia na jeziorze Kisajno? Dziennikarze Super Expresu dotarli do tych informacji.

Tragiczny wpadek, w którym zginął Piotr Woźniak-Starak

Dziś mija dokładnie trzy lata od feralnego dnia, w którym zginął Piotr Woźniak-Starak. Producent filmowy zmarł tragicznie na jeziorze Kisajno w okolicach Giżycka. 39-latek wypadł z motorówki w czasie wykonywania manewru skrętu. Nie był wówczas sam. Towarzyszyła mu 27-letnia Ewa O. z Łodzi. Jej osoba była jedną z największych tajemnic tamtej nocy. Ostatecznie dziennikarzom udało się ustalić, kim jest młoda kobieta i co robiła z milionerem.

Co się stało z Ewą O.? Kim jest towarzyszka Piotra Woźniaka-Staraka?

Jak się okazało, młoda kobieta była wówczas kelnerką w restauracji, w której przesiadywał Piotr Woźniak-Starak. Bardzo często wraz z żoną. Tej nocy udał się do lokalu z kolegą. Ich spotkanie przedłużyło się aż do zamknięcia. Ewa O., chciała wrócić do miejsca zamieszkania. Próbowała zamówić taksówkę, kiedy to Piotr zaproponował, że ją odwiezie. Oczywiście zgodziła się. Młody milioner najpierw odwiózł kolegę, a później odprawił ochroniarzy. Chwilę później doszło do tragicznego w skutkach wypadku.

Piotra Woźniaka-Staraka poszukiwano pięć dni. Akcję zakrojoną na szeroką skalę śledziła cała Polska. Tajemnicza 27-latka była jedynym świadkiem tego, co się stało. Według doniesień prasy Ewie O. po wypadku udało się przepłynąć około 100 metrów do brzegu. Po wszystkim była kilkukrotnie przesłuchiwana przez policję. Próbowała usnąć się w cień, ale dziennikarze dotarli do wielu informacji na jej temat.

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka. Co się dzieje z Ewą O.?

Jak donosi Super Express, ona i jej narzeczony byli pasjonatami żeglarstwa. Prowadzili nawet bloga o tej tematyce i organizowali obozy. Po tym tragicznym wypadku wszystko się zmieniło.

27-latka musiała natychmiast usunąć wszystkie zdjęcia z mediów społecznościowych, a także i bloga. Młoda kobieta zrobiła wszystko, aby pozostać anonimową, mimo że było to bardzo trudne.

Co się stało z Ewą O.? Od tamtej pory nie udziela się publicznie i nie pokazuje w sieci.

Źródła: www.se.pl, tko.pl
Fotografie: Facebook, Instagram

Może Cię zainteresować