×

Piotr Woźniak-Starak przebywał na motorówce z 27-latką. Wiemy, kim jest tajemnicza kobieta

Piotr Woźniak-Starak, pasierb miliardera i potentata w branży farmaceutycznej, wciąż jest poszukiwany po tym, jak w nocy z soboty na niedzielę wpadł do wody. Nie był wtedy sam – jego towarzyszce udało się jednak dopłynąć do brzegu. Tymczasem wielu Polaków zadaje sobie pytanie, kim jest 27-latka, która była z mężem Agnieszki Woźniak-Starak na motorówce?

To miał być piękny weekend. Dziś żyje nim cała Polska

Piotr bardzo często zapraszał znajomych nad jezioro Kisajno od kiedy Starakowie mają tam swoją posiadłość. W minioną sobotę również ich nie brakowało. Agnieszka Woźniak-Starak, popularna dziennikarka i żona Piotra, tego dnia postanowiła jednak, że wraca do Warszawy – chciała spędzić kilka dni w samotności.

Kiedy przyszła noc, wydarzyło się coś, czego nikt wcześniej się nie spodziewał. Około godziny 4.00 rano w niedzielę policja dostała zgłoszenie o dryfującej na wodzie motorówce. Sęk w tym, że nie było na niej nikogo, a pozostałe na niej rzeczy sugerowały, że pływały na niej dwie osoby. Funkcjonariusze niemal natychmiast rozpoczęli dochodzenie. Tak oto dotarli do znajdującej się na brzegu jeziora 27-latki, która o własnych siłach miała dopłynąć do brzegu. Szybko okazało się, że pływała na motorówce wraz z 39-letnim mężczyzną – dziś już wiadomo, że był to Piotr Woźniak-Starak – kiedy w skutek manewru wpadli do wody. Słuch po producencie filmowym zaginął.

Kim jest 27-latka, która była na motorówce?

Czas rozwiać wątpliwości tysięcy, o ile nie milionów Polaków. Według nieoficjalnych informacji „Super Expressu”, 27-letnia kobietą, która feralnej nocy pływała wraz z milionerem motorówką, jest pracownicą jednej z miejscowych knajpek. Pochodząca z Łodzi dziewczyna miała niedawno poznać milionera. Ten z kolei miał ją zaprosić do swojej posiadłości.

Poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka trwają

Dzisiaj mija trzeci dzień poszukiwań 39-latka. Zaginionego szukają cztery motorówki należące do straży, policja i WOPR. Służby wykorzystują specjalistyczny sprzęt w postaci sonarów i robota wodnego. Akcji nie ułatwia fakt, że nie ma pewności, gdzie dokładnie doszło do nieszczęścia – 27-latka nie potrafi wskazać miejsce, a zauważona nad ranem motorówka prawdopodobnie znacznie zmieniła swoje miejsce położenia.

Polecane

Może Cię zainteresować