×

Dramat na Mazurach. Media podejrzewają, że ofiarą jest Piotr Woźniak-Starak!

Informacja o tym wydarzeniu na mazurach, w parę minut obiegła całą Polskę! Od kilku godzin trwają poszukiwania 39 letniego mężczyzny, który wypadł z motorówki. Według nieoficjalnych informacji podanych przez Gazeta.pl, był to Piotr Woźniak-Starak.

W nocy z soboty na niedzielę doszło do wypadku

Dziś rano, na jeziorze Kisajno, rybacy zauważyli dryfująca motorówkę z wyłączonym silnikiem. Mężczyźni od razu powiadomili policję. Funkcjonariusze odnaleźli na brzegu 27-letnią kobietę. 27-letnia mieszkanka Łodzi zeznała, że razem z nią płyną 39-letni mężczyzna, który wypadł za burtę. Są podejrzenia, że tym mężczyzną jest Piotr Woźniak-Starak.

Jak doszło do wypadku?

Według informacji podanych przez portal Fakt.pl, do wypadku doszło ok. 100 m od brzegu. Prawdopodobnie, podczas ostrego manewru, dwie osoby wypadły z motorówki. Znaleziona kobieta samodzielnie dopłynęła do brzegu wpław. W jej krwi wykryto znikome ilości alkoholu.

Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak, byli w tym czasie na mazurach?

Wczoraj na profilu Agnieszka pojawiło się zdjęcie z Mazur, może to świadczyć o tym, że przebywała tam z Piotrem. Dziennikarka wraz z mężem często spędzała urlop nad jeziorem Kisajno, ponieważ rodzina Piotra ma tam letnią posiadłość. Do wypadku motorówki doszło w pobliżu lini brzegowej działki Staraków.

Poszukiwania 39-letniego mężczyzny

Przez cały dzień trwały poszukiwania drugiej osoby, która płynęła motorówką. Wezwano śmigłowce wyposażone w aparaturę termowizyjną, która pozwala na przeczesanie terenu od góry. Policja przeczesywała linię brzegową jeziora. Niestety, poszukiwania trwały do zmroku i zostaną wznowione jutro o świcie.

Agnieszka Woźniak-Starak nie odniosła się do podanej przez media informacji

Polecane

Może Cię zainteresować