×

Cleo pozuje w rozpuszczonych włosach: „Powinnaś częściej nosić taką fryzurę!”

Cleo przygotowała się do Świąt z dużym wyprzedzeniem. W jej domu już teraz można wyczuć atmosferę Bożego Narodzenia. Piosenkarka postanowiła z tej okazji zmienić swoje uczesanie. Nowa fryzura zaskoczyła jej fanów.

Wysoki kucyk

Wszyscy zdążyliśmy się już przyzwyczaić, że Cleo niemal zawsze nosi wysoko uczesany, długi kucyk. Jej niesamowicie gęste, zadbane włosy wiele razy były tematem dyskusji. Ludzie zastanawiali się czy przypadkiem część z nich nie jest doczepiana. Koński ogon to już niejako znak rozpoznawczy Cleo, który wyróżnia artystkę od początku jej medialnej kariery. Gdy piosenkarka weszła do świata show-biznesu za sprawą współpracy z Donatanem, długie blond włosy stały się elementem charakterystycznym jej wizerunku. To zaskakujące, ale na przestrzeni lat, wygląd Cleo niemal zupełnie się nie zmienił. Dziś gwiazda może poszczycić się wspaniałą karierą solową i choć nie wszyscy już pamiętają, że zaczynała śpiewając kontrowersyjną piosenkę „My Słowianie”, to każdy doskonale wie, że kucyk to jej znak rozpoznawczy.

Cleo przygotowała się do Świąt 3
Instagram

Cleo przygotowała się do Świąt

Początek tego roku był dla artystki dość trudny ze względu na to, że jej brat trafił do szpitala. Na szczęście trudne chwile minęły i dziś Cleo może cieszyć się chwilą. Na swoim instagramowym profilu piosenkarka opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w świątecznym kombinezonie. Oprócz głębokiego dekoltu, wzrok przyciąga srebrna gwiazda. W opisie zdjęcia Cleo opowiada, że ubrała już choinkę. Fani mogliby być zaskoczeni tym, że piosenkarka już na początku Adwentu skończyła przygotowania do Świąt, gdyby nie to, że działanie Cleo to element nowego projektu muzycznego.

Choinka ubrana, lampki rozwieszone, pościel w mikołajkowe koty jest i podjadanie mandarynek. Hm… chyba duch świąteczny mnie dopadł. Na dniach pochwalę się wam moją choinką – jest mega urocza. A ja szykuję dla Was znowu coś muzycznego – szczegóły niebawem.

Obserwujący gwiazdę byli zachwyceni wyglądem piosenkarki, która po raz pierwszy od bardzo dawna zmieniła fryzurę. Pisali, że powinna częściej pokazywać rozpuszczone włosy, ponieważ wygląda w nich wyjątkowo twarzowo.

Zdecydowanie częściej musisz chodzić w rozpuszczonych włosach!

Ty to jesteś kobieta petarda, serio.

Ale śliczna w tych włosach.

Bardzo pięknie wyglądasz.

Cleo przygotowała się do Świąt
Instagram
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij