×

Cleo dołączyła do #Hot16Challenge2. Robi to dla swojego brata bliźniaka

Zainicjowana przez raperów akcja #Hot16Challenge2 nabiera tempa. W wyzwaniu biorą udział już nie tylko gwiazdy hip-hopu, ale również politycy czy naukowcy. Teraz grono zaangażowanych w zabawę powiększyło się o Cleo.

Cleo dołączyła do #Hot16Challenge2

Hot16challenge początkowo miało być akcją promocyjną dla hip-hopowców. Szybko jednak zyskało ogromną popularność i zaczęły do niego dołączać nie tylko gwiazdy show biznesu, ale także politycy. Niedawno w akcję włączył się nawet sam prezydent Andrzej Duda. Celem Hot16Challenge2 jest przede wszystkim dobra zabawa i rozwijanie własnej twórczości. Dodatkowo, akcji towarzyszy zbiórka pieniędzy, które zasilą polskie szpitale. Zasady wyzwania polegają na tym, że pierwsza osoba „wyzywa na pojedynek” trzech nominowanych. Każdy z nominowanych musi stworzyć i przedstawić w ciągu 72 godzin 16-wersową zwrotkę. Temat tekstu jest całkowicie dowolny. Po nagraniu i opublikowaniu swojego utworu, należy nominować kolejne osoby do wykonania tego samego zadania. Wyzwanie zyskało na YouTube i na Instagramie ogromną popularność. Gwiazdy wykorzystują je, aby w czasie epidemii koronawirusa przypomnieć o sobie fanom. Tym razem  w akcję włączyła się piosenkarka Cleo. Wokalistka została nominowana przez Friza. Co ciekawe, w odróżnieniu od większości polskich gwiazd Cleo zarapowała po angielsku.

Osobisty przekaz

W poście opublikowanym na Instagramie Cleo wyznała, że jej „szesnastka” jest dla niej wyjątkowo ważna ze względów osobistych. Cleo napisała:

#Hot16Challenge2 dedykuję mojemu Bratu, który walczy o zdrowie w szpitalu. Rok 2020 stawia różne wyzwania. Czasy nie są łatwe, ale wierze w to, że wszystko będzie dobrze.

Piosenkarka nie sprecyzowała na co choruje jej brat bliźniak. Niemniej jednak, spotkała się z bardzo serdecznym odzewem ze strony internautów. Obserwujący ją na Instagramie pisali w komentarzach:

Wyszło Ci to genialnie, chcę się tego słuchać i słuchać. Życzę zdrowia Tobie i Twojemu bratu.

Jedna z lepszych 16, jakie słyszałam. Trzymamy kciuki za zdrowie brata.

Cleo, trafiłaś mi prosto w serce.

Gwiazda zauważyła, że epidemia koronawirusa nie powinna przysłonić problemów innych osób, które nadal zmagają się rozmaitymi problemami zdrowotnymi, a ze względu na obostrzenia nie zawsze są w stanie otrzymać odpowiednią pomoc. Do dalszej zabawy Cleo nominowała zespoły Enej i Red Lips oraz uczestniczkę ostatniej edycji The Voice Kids, Natalię Kawalec.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram.com, YouTube.com

Może Cię zainteresować

zamknij