×

Szokujące odkrycie w pociągu. W toalecie znaleziono ciało 75-letniego księdza

W pociągu przemieszczającym się na trasie Wrocław – Olsztyn, dokonano wstrząsającego odkrycia. W jednym z wagonów, a dokładniej w toalecie, znaleziono ciało starszego mężczyzny. Jak udało się już ustalić, zmarłym jest ksiądz. Prokuratura wciąż bada okoliczności jego śmierci. Ciało księdza w pociągu zostało znalezione w niedzielę.

Ciało księdza w pociągu – co tak naprawdę się stało?

Głos w sprawie zabrał asp. Rafał Prokopczyk z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Zdradził:

Przedwczoraj wieczorem (29 września) otrzymaliśmy zgłoszenie od kierownika pociągu relacji Wrocław – Olsztyn, że w toalecie składu znaleziono ciało 75-letniego mężczyzny. Toaleta była zamknięta od środka. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny

Tożsamość zmarłego mężczyzny

Mężczyzna ubrany był po cywilnemu, jednak znalezione przy nim dokumenty potwierdziły, że jest duchownym.

Policja olsztyńska zabezpieczyła ciało 75-latka do sekcji zwłok. Został wykluczony również udział osób trzecich w zajściu. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratury badają i usiłują wyjaśnić przyczynę oraz okoliczności jego śmierci.

Mamy nadzieję, że sekcja zwłok pozwoli odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania w tej sprawie.

Bliskim składamy kondolencje [*]

Pluskwy w pociągu

Kilka dni temu pisaliśmy o kolejnej nieprzyjemnej sytuacji, która miała miejsce w pociągu Ekspres Intercity Premium. Chodzi o rodzinę z dwójką małych dzieci, które zostały pogryzione przez pluskwy w Pendolino. Rodzice zgłosili sprawę do PKP, niestety, nie otrzymali żadnej pomocy od przewoźnika, dlatego zdecydowali się nagłośnić sprawę w mediach.

Polecane

Może Cię zainteresować