×

Gorąca atmosfera w „Big Brother”. Magda i Oleh całowali się namiętnie przed kamerami

Gorąca atmosfera w „Big Brother” – Madzia i Oleh całowali się na imprezie! Chyba wszyscy czekali, aż w reality show dojdzie do porządnego romansu. I nie mamy na myśli tylko widzów, ale także produkcję, która robi wszystko, żeby jakoś podciągnąć wyniki oglądalności.

Big Brother: Madzia i Oleh dali ponieść się emocjom

Chyba już nikt nie ma wątpliwości, że najnowszej edycji programu daleko do sukcesu. Produkcja robi co może, żeby jakoś utrzymać widownie. Ostatnio z pomocą przyszła im dwójka uczestników. Madzia i Oleh całowali się namiętnie przed kamerami.

Chłopak już dawno dawał znać, że Magda mu się podoba. W jednej ze swoich wypowiedzi odnośnie dziewczyny mocno naraził się internautom. Sposób w jaki „zażartował” ze swoich zamiarów po programie sprawił, że wiele osób była oburzona. Internauci zarzucali mu, że jego słowa to zapowiedź gwałtu.

Romans z prawdziwego zdarzenia

Wydaje się, że „Big Brtother” bardzo sprzyja parom takim jak Oleh i Madzia. Romans zawsze podkręca oglądalność programu, a do tej pory zbliżyli się do siebie tylko Angelika i Igor. Niestety Angelika odpadła, a i tak stwierdziła, że z Igorem łączy ją wyłącznie przyjaźń. Natomiast w tym przypadku, Oleh zarzeka się, że chodzi o uczucia.

Big Brother: Oleh i Madzia całują się przed kamerami

Oleh zdobył pierwszego całusa od Madzi podczas piątkowej imprezy. Wtedy na tym się skończyło. Jednak widzowie doczekali się kolejnych namiętnych scen w poniedziałkowym odcinku. Chłopak nawet wyznał Magdzie miłość, ale internauci nie są przekonani, co do jego intencji.

Wiele osób zauważa, że Oleh uświadomił sobie, że jest naprawdę zakochany dopiero, kiedy nominowano go do odejścia z programu. Madzia to jedna z bardziej lubianych osób w Domu Wielkiego Brata, dlatego internauci obawiają się, że chłopak złamie jej serce.

Myślicie, że Madzia i Oleh stworzą udany związek?

Może Cię zainteresować