×

Big Brother: Najpierw wspólna kąpiel dwóch uczestników, a później igraszki w łóżku

Romans w Big Brotherze? Można tak pomyśleć po tym, jak zachowuje się Angelika Głaczkowska i Igor Jakubowski. Angelika to nowa uczestniczka, która pojawiła się dopiero miesiąc po rozpoczęciu telewizyjnej przygody razem z Kubą Pyśkiem. Przez kilka dni byli obok uczestników w sekretnym pokoju. Gdy weszli do środka, Angela pokazała, że umie odnaleźć się w każdej sytuacji i od razu zżyła się z innymi – zwłaszcza z Igorem.

Czy będziemy świadkami gorących i namiętnych scen? Romans w Big Brotherze rozkręci się na dobre?

Teoretycznie tak może być, gdy patrzy się na to, jak zachowuje się Angela i Igor. Wielki Brat wyczuł, że między nimi może coś zaiskrzyć i zaproponował im randkę.

Spotkanie pokazało, że świetnie się dogadują, a tematy rozmów im się nie kończą

Dla nich jednak było to coś więcej niż tylko kolejne zadanie do zrealizowania. Widzowie mogli odnieść takie wrażenie po piątkowym odcinku, gdy wszyscy uczestnicy zorganizowali sobie imprezę z alkoholem w tle. Angelika i Igor także dali ponieść się emocjom i procentom. Zdecydowali, że wezmą wspólną kąpiel, a potem pójdą spać… do jednego łóżka.

Takiego obrotu sprawy chyba nikt się nie spodziewał!

Nie tylko leżeli razem w łóżku, ale nawet się całowali! Widzowie są jednak przekonani, że uczestnicy poszli o krok dalej – „Oj, chyba nie tylko się całowali”. Bardziej niepokojące jednak jest to, że Angelika miała wyznać, że na zewnątrz czeka na nią chłopak. Teraz nie mamy takiej wątpliwości, czy nadal tam będzie…

Czy to będzie coś więcej niż kolejny romans w Big Brotherze?

Może Cię zainteresować

zamknij