×

Biblijna przepowiednia na 2022 rok. Boom Star poprzedzi nadejście Mesjasza

Biblijna przepowiednia na 2022 rok budzi w nas spory niepokój. Wersety Pisma Świętego wyraźnie mają związek z późniejszą wizją Nostradamusa. Na niebie wydarzy się coś nieprawdopodobnego. Czy to kolejne ostrzeżenie przed zagładą ludzkości?

Katastroficzne wizje

Już wiele razy byliśmy straszeni nadciągającym końcem świata. I choć wiadomo, że życie na Ziemi nie będzie trwało wiecznie, to póki co nic nie wskazuje na to, aby naszą cywilizację czekała zagłada. Niemniej jednak, historyczne pisma z wielką dokładnością podają informacje wskazujące na to, że nadejdzie moment, w którym ludzkość zostanie unicestwiona. Wiele osób z dużą dozą dystansu traktuje przepowiednie Nostradamusa czy ojca Pio. Trudno jednak odmówić im wiarygodności, biorąc pod uwagę, że słowa pierwszego z nich ziściły się w obecnym, 2021 roku. Nostradamus przewidział m.in. wydarzenia, które na początku tego roku miały miejsce w USA. Niektórzy uważają nawet, że jego zapiski mówiące o trzech dniach ciemności to nic innego jak powtarzające się cyklicznie awarie Facebooka.

Niestety okazuje się, że proroctwa filozofa to niejedyne materiały wskazujące na niebezpieczeństwa, które przyniesie nam 2022 rok. Nie brakuje specjalistów, którzy twierdzą, że sama Biblia kryje tajemnicze proroctwo, które cechuje niebywała spójność z prognozami Nostradamusa. Jak donoszą astronomowie, w przyszłym roku dojdzie do zjawiska określanego jako Boom Star. Polega ono na tym, że w rezultacie zderzenia na niebie dwóch gwiazd, złączą się one w jedną. Co ciekawe, wzmianka na ten temat znajduje się zarówno w Biblii, jak i w notatkach Nostradamusa. Z kolei, rabin Josef Berger twierdzi, że cały świat powinien się przygotować na nadejście Mesjasza. W jego opinii przyjście Zbawiciela poprzedzą właśnie narodziny nowej, potężnej gwiazdy. Na potwierdzenie swoich przekonań podaje proroctwo zawarte w Księdze Liczb.

Biblijna przepowiednia na 2022 rok

Tajemnicze proroctwo pochodzące z Księgi Liczb brzmi następująco:

Widzę go, lecz jeszcze nie teraz, dostrzegam go, ale nie z bliska: wschodzi Gwiazda z Jakuba, a z Izraela podnosi się berło. Ono to zmiażdży skronie Moabu, a także czaszki wszystkich synów Seta.

Trzeba jednak pamiętać, że Pisma Świętego nie należy interpretować wyrywkowo lecz zawsze odnosić się do kontekstu całej księgi. Tylko wówczas można zrozumieć znaczenie zawartego w niej przekazu. Część interpretatorów specjalizujących się w zgłębianiu tajemnic biblijnych uważa, że w 2022 roku przyjdzie nam zmierzyć się głównie z żywiołem ognia. Na naszej planecie dojdzie do wielkiego spustoszenia. W najbliższych miesiącach powinniśmy spodziewać się susz, pożarów oraz wybuchów wulkanów. Przyczyną kataklizmów będą postępujące zmiany klimatyczne, których głównym winowajcą jest człowiek. Te zapowiedzi wydają się jak najbardziej realne, biorąc pod uwagę chociażby niedawny wybuch wulkanu na La Palmie.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Pixabay

Może Cię zainteresować

zamknij