×

Basia Kurdej-Szatan w skąpym kostiumie. „Na Twój widok aż mi serce szybciej zabiło!”

Piątek 13. z pewnością będzie szczęśliwy dla fanów Basi Kurdej-Szatan. CO prawda nie zobaczą jej już w TVP, ale dziś wieczorem rusza kolejna edycja „Tańca z Gwiazdami” z jej udziałem. Do wieczornego show zostało jeszcze parę godzin, a tymczasem Basia Kurdej-Szatan w odważnej sukience kusi pośladkami. Gwiazda pochwaliła się właśnie odważną stylizacją do musicalu „Chicago”.

Basia Kurdej-Szatan w „Tańcu z Gwiazdami”

Ostatnie miesiące na pewno nie były łatwe dla aktorki. Miesiąc temu okazało się, że telewizja publiczna, w której prowadziła cztery programy, podziękowała jej za współpracę. Jednak bezrobocie nie trwało długo, ponieważ Polsat zaprosił ją do udziału w „Tańcu z Gwiazdami”.

Co prawda TVP pozbyło się Barbary Kurdej-Satan, ale wygląda na to, że aktorka niespecjalnie przejmuj się zwolnieniem. W końcu nadal występuje w „M jak miłość” i gra w spektaklu „Chicago” w krakowskim teatrze. Swoją drogą, wygląda na to, że aktorka świetnie bawi się w Krakowie. Ostatnio sporą popularnością cieszy się wideo, na którym widzimy jak aktorzy i Barbara Kurdej-Szatan maszerują w poszukiwaniu kebaba. I to właśnie zdjęcie zza kulis musicalu wywołało spore poruszenie wśród fanów.

Basia Kurde-Szatan kusi pośladkami

Basia Kurdej-Szatan występuje w „Chicago” w dość skąpym kostiumie. Zapewne to kompletnie nie dziwi osób, które znają fabułę spektaklu. W ostatnim wpisie na Instagramie pokazała się w scenicznej stylizacji i po raz kolejny zaprosiła do oglądania „Tańca z Gwiazdami”

Uwielbiam być w biegu!!! Od razu mam więcej energii i mocy !!! Dziś Chicago w Krakowie, a jutro pierwszy odcinek na żywo ? Tańca z Gwiazdami w Warszawie… aaaaAaaAAaaaa ???‍♀️? dam radę? ??‍♀️ trzymajta kciuki ?

Basia Kurdej-Szatan kusi pośladkami, a fani są zachwyceni

Fani aktorki byli zachwyceni zdjęciami i szybko wypełnili komplementami miejsce na komentarze:

Bacha! Mega forma! Tak trzymać?

Łuuuuu!! Barbara ? pięknie!

Aż mi serce szybciej zabiło!

Szatan nie kobieta!

Nie brakowało także osób, które wspierają swoją ulubienicę przed występem w „Tańcu z Gwiazdami”:

Najlepsza ? no i oczywiście, że dasz radę ? nasza kochana ?

Kto da radę jak nie Ty Bacha?!????

Powodzenia trzymam kciuki ?

Basia Kurdej-Szatan zmierzy się z mężem

Co ciekawe, w „Tańcu z Gwiazdami” szykuję się bardzo interesująca rywalizacja. Najwyraźniej stacja liczy na odrobinę dramatyzmu, ponieważ w studio Polsatu poza Basią Kurdej-Szatan, zobaczymy też jej męża. Jesteśmy ciekawi, czy Rafał Szatan poradzi sobie lepiej od swojej małżonki.

Będziecie oglądać dzisiejszy „Taniec z Gwiazdami”?

Może Cię zainteresować

zamknij