×

TVP pozbyło się Basi Kurdej-Szatan. Aktorka w końcu ujawniła przykre szczegóły

Oświadczenie Basi Kurdej-Szatan dotyczy zwolnienia z TVP. Ostatnio gwiazda straciła wszystkie programy, które prowadziła w tej stacji. Ujawniła w jaki sposób dowiedziała się o utracie pracy. Jak sama przyznaje, władze TVP mogły się bardziej postarać.

Basia Kurdej-Szatan lata była twarzą TVP

Nie ma wątpliwości, że Basia Kurdej-Szatan to jedna z bardziej lubianych gwiazd. To przekładało się na konkretne oferty – prowadziła kilka programów. Widzowie TVP mogli oglądać ją w „Kocham Cię Polsko”, „The Voice of Poland” i „The Voice Kids”. Niestety, ostatnio pojawiła się informacja, że straciła wszystkie programy, a internauci podejrzewają, że poszło o poglądy polityczne. Ostatnio na Instagramie wyraziła wsparcie dla osób ze środowiska LGBT.

Oświadczenie Basi Kurdej-Szatan potwierdziło informacje o zwolnieniu

Teraz głos zabrała sama zainteresowana. Potwierdziła medialne doniesienia, że już nie będzie prowadzić programów TVP:

Skoro już wszystko wiadomo… parę słów ode mnie ? to były piękne lata ! Prowadzenie tych wszystkich bombowych programów – Kocham Cię Polsko, The Voice of Poland, The Voice Kids, Dance Dance Dance – było dla mnie ogromną radością, spełnieniem, niezwykłym doświadczeniem. Angażowałam się maksymalnie, dawałam z siebie ile tylko mogłam ! Przeżywałam razem z uczestnikami, starałam się dodawać otuchy, cieszyłam się z nimi i martwiłam się o nich. I podchodziłam do wszystkiego bardzo poważnie i profesjonalnie zarazem

Oświadczenie Basi Kurdej-Szatan – ujawniła jak dowiedziała się o utracie programów

Basia Kurdej-Szatan zachowała się bardzo dyplomatycznie i podziękowała władzom stacji za ostatnich kilka lat pracy dla TVP. Jednak przyznała, że oczekiwałaby innego poinformowania o zwolnieniu:

Ściskam całą ekipę ! Dziękuję baaaardzo całej wspaniałej PUBLICZNOŚCI za piękne słowa, komentarze, uśmiechy i dobry odbiór. Dziękuję również władzom TVP, że mimo mojej niepokorności politycznej (zawsze uważałam, że powinnam żyć w zgodzie ze swoim sumieniem) dawaliście się namówić przez te parę lat producentom i reżyserom, którzy chcieli ze mną pracować i pozwalaliście na kontynuowanie mojej pracy. Natomiast nie dziękuję za sposób pożegnania się ze mną. Chyba po paru latach prowadzenia tylu programów i bycia jedną z „twarzy TVP”- jak mnie określono – można było zrobić to w bardziej elegancki sposób niż jeden informacyjny telefon wykonany przez kolegę z produkcji. No trudno. Tak czy siak – było wspaniale! :))) mojej boskiej następczyni i koleżance Idzie @idavictoria (tak czytałam?) życzę samych najlepszych wrażeń i chwil ! ? fajnie, że kolejna artystyczna dusza przejmie pałeczkę✌️ a u mnie? Coś się kończy…coś zaczyna ?

Nie da się ukryć, że władze TVP rzeczywiście mogły załatwić sprawę w inny sposób.

Może Cię zainteresować

zamknij