×

Tak bawi się Barbara Kurdej-Szatan z kolegami w Krakowie. Nagranie podbija sieć!

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z tych gwiazd, która nie ukrywa, że lubi się dobrze zabawić. Tak było chociażby w miniony weekend, kiedy to wraz ze znajomymi prosto z krakowskiego teatru, na którym występowała, poszła poszaleć na miasto. Krótkie i niezwykle zabawne nagranie w wypadu trafiło do sieci. Widzimy na nim, jak Barbara Kurdej-Szatan maszeruje w poszukiwaniu… kebaba. Jej dobry humor udzielał się wszystkim. Co więcej, aktorka nie ma najmniejszych problemów również z tym, aby dzielić się nim z fanami.

Gwiazda szaleje na mieście wraz z grupką znajomych

W miniony weekend Barbara Kurdej-Szatan grała spektakl pt. „Chicago” w teatrze Variete w Krakowie.

Barbara Kurdej-Szatan maszeruje w poszukiwaniu kebaba
Instagram

Kiedy występ wybiegł końca, wraz ze znajomymi postanowiła nieco się wyluzować i ruszyła na miasto. Nagranie zamieszczone w sieci wskazuje na to, że cel został zrealizowany w 100%, mimo że już następnego dnia na gwiazdę „M jak miłość” czekał trening do tanecznego show „Taniec z gwiazdami”.

Jacku, jutro mamy trening. Także spodziewaj się mnie – mówiła aktorka

Kolega Basi, Kamil Krupicz, nie mógł przepuścić takiej okazji i postanowił udzielić cennej rady Jackowi. Wspomniał o tym, jak należy chwycić pupę Basi, aby podnieść ją do góry.

Tutaj mam twoją pupę i tak łatwo mi jest cię wypchnąć, bo tak fajnie się zbierasz. Bo chyba twoja pupa dobrze pasuje do mojej ręki. Wszystko jest wykształtowane pod moją rękę – tłumaczył Kamil

Widzisz Jacek, nie jest ze mną tutaj tak źle. A, kochanie (Rafał Szatan, mąż aktorki), bardzo Cię kocham, chciałam powiedzieć – odpowiedziała Basia

Rafał, pozdrawiamy cię, ale pupa Basi pasuje do mojej ręki. Ale ty się niczym nie przejmuj – kontynuował kolega aktorki

Dla mnie najważniejsze, żebym była na górze – dodała gwiazda

Instagram

Barbara Kurdej-Szatan maszeruje w poszukiwaniu kebaba

Do sieci trafiło również nagranie, na którym aktorka wraz z grupką znajomych „poluje na kebaba”. Pech chciał, że budka, pod którą trafili, była już zamknięta, co w zabawny sposób skomentował kolega Basi.

To straszne, że nie możemy zjeść kebaba nawet z Kurdej-Szatan

Nie chcą mi dać jeść! Jestem głodna. Jak ja będę jutro biegać i ćwiczyć? – odpowiedziała Kurdej-Szatan

Wyglądasz jak mokra kura – podsumował znajomy

I choć impreza bez dwóch zdań była przednia, już następnego dnia Barbara Kurdej-Szata pochwaliła się w sieci zdjęciem z treningu do tanecznego show.

Barbara Kurdej-Szatan maszeruje w poszukiwaniu kebaba
Instagram

Mimo że aktorka czasami lubi się zabawić, pokazała, że nie koliduje to w żaden sposób z jej obowiązkami zawodowymi, które stara się wypełniać najlepiej jak potrafi.

Jest czas na zabawę, jest czas na ciężką pracę… Was też rozbawiło nagranie z Basią? Prawda, że jest genialna?

Może Cię zainteresować