×

Antek Królikowski pożegnał ojca wzruszającym wpisem. „Ukochany Tata i Mąż”

Antek Królikowski pożegnał ojca na Instagramie. Syn zmarłego dziś aktora Pawła Królikowskiego zamieścił wzruszający wpis. Pożegnał tatę i jednocześnie potwierdził smutne doniesienia o śmierci aktora.

Pożegnanie

Dzisiaj, po wielu miesiącach walki z chorobą, odszedł Paweł Królikowski. Nasz ukochany Tata i Mąż. Zawsze będziesz w naszych sercach. Do zobaczenia Tato

Antek Królikowski, który zawodowo poszedł w ślady ojca i również jest aktorem, postanowił pożegnać Pawła Królikowskiego wpisem na Instagramie. Młody gwiazdor zamieścił archiwalne zdjęcie aktora i krótki, aczkolwiek wzruszajacy wpis.

Liczne wyrazy współczucia

Wielu przyjaciół, artystów i współpracowników Pawła Królikowskiego postanowiło pożegnać go zamieszczając publiczne wpisy na ten temat. Anna Oberc, Tomasz Kammel, Krzysztof Ibisz czy Małgorzata Kożuchowska pracowali z aktorem i trudno im pogodzić się z jego – bądź co bądź – przedwczesną śmiercią. Umarł mając 58 lat. Pokonała go długa choroba – 4 lata temu przeszedł operację usunięcia tętniaka mózgu, później długo dochodził do siebie. 20 grudnia 2019 roku ponownie trafił do szpitala, gdzie znów musiał położyć się na stole operacyjnym. Po tej operacji pojawiły się komplikacje i już nigdy nie udało mu się opuścić placówki.

Zmarł dziś – w czwartek, 27 lutego 2020 roku – rano, o czym poinformował za pośrednictwem SE.pl przyjaciel aktora.

 

Może Cię zainteresować

zamknij