×

Pożegnanie Pawła Krolikowskiego. Wzruszające wpisy aktorów i przyjaciół – „Żegnaj Pawełku…”

Przyjaciele żegnają Pawła Królikowskiego, który zmarł dziś po długiej walce z chorobą. Ich wpisy są niezwykle emocjonalne i pełne bólu.

Odszedł wspaniały aktor

O pogarszającym się stanie zdrowia Pawła Krolikowskiego mówiło się od dawna. Ostatni raz do szpitala trafił w drugiej połowie grudnia i już nigdy go nie opuścił. W rozmowie z Super Ekspressem o tym, że zmarł on dziś rano, poinformował przyjaciel aktora. Królikowski w kwietniu skończyłby 59 lat.

Przyjaciele żegnają Pawła Królikowskiego

Jedną z pierwszym osób, które pożegnały aktora przez social media jest Anna Oberc, polska aktorka teatralna i filmowa. Wrzuciła na instagrama wspólne zdjęcie z Pawłem Królikowskim i opatrzyła go następującym opisem:

Żegnaj Pawełku! Takim Cie zapamiętam!!! Byłeś wspaniałym Kolegą, dobrym Człowiekiem!!! I mega wrażliwym… serce pękło… Niech Ci tam pięknie Anioły śpiewają… poezję śpiewaną!
RIP [*]

W ciepłych słowach aktora wspomina także Tomasz Kammel:

Gdy przychodził do @pytanienasniadanie, jeszcze przed startem rozmowy, poza kamerą, opowiadał co z moim udzialem ostatnio widział lub słyszał, i co mu się podobało. A na deser dorzucał jeszcze moje cytaty. Żebym wiedział, jak on to co mówi poważnie traktuje. Aktorem był znakomitym, a człowiekiem wybornym. Tyle razy umawialiśmy się na prywatne pogaduchy, ale jak to w tym biznesie bywa, czasu wiecznie jak na lekarstwo. Paweł Królikowski #rip ? #kiedyśgdzieśjakoś #butnotyet

Kolejni aktorzy oraz celebryci składają kondolencje oraz wspominają wspaniałego aktora:

W takich chwilach wielkie słowa są zbędne, liczy się pamięć i wspomnienia – te najpiękniejsze i dobre ????. Poniżej nasze…

Opublikowany przez Karola Strasburger Czwartek, 27 lutego 2020

Śmierć Pawła Królikowskiego to niezwykle smutna informacja i ogromna strata dla świata aktorskiego.

Źródła: www.instagram.com, www.instagram.com, www.instagram.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij