×

Anna Nowak-Ibisz jest przerażona planem lekcji syna. „Nie spaliśmy do 2 nad ranem”

Wakacje dobiegły końca, w związku z czym uczniowie wrócili już do szkół. Dla niektórych to nowe obowiązki, a dla innych nowe miejsce, znajomi, nauczyciele czy też plan lekcji, który niekiedy może pozostawiać wiele do życzenia. Tak twierdzi przynajmniej była żona Krzysztofa Ibisza. Anna Nowak-Ibisz jest przerażona planem zajęć syna, który w tym roku będzie kończył szkołę podstawową. Swoje zdanie na ten temat wyraziła w mediach społecznościowych. Nie zmierza ukrywać, że przez to, co zobaczyła w rozpisce, zaczął zżerać ją stres.

Anna Nowak-Ibisz jest przerażona planem zajęć syna

Łatwo wstać nam dzisiaj nie było. Spojrzeliśmy z synem wczoraj wieczorem na plan lekcji i to był błąd! Tak nas ścisnęło, że nie spaliśmy do 2 nad ranem. Zastanawialiśmy się, z której korporacji go skopiowano? Przed nami 8. klasa, nie wiem jak wy, ale ja nie zamierzam dać się zwariować, to jest mój jedyny plan! – napisała prezenterka na Instagramie

Anna Nowa-Ibisz jest przerażona planem zajęć syna
Instagram

Anna Nowak-Ibisz przeraża nie tyle sam układ lekcji, co ich ilość. Zdaniem prezenterki jej syn będzie miał wystarczająco dużo stresu w szkole, w związku z czym nie zamierza wywierać na nim presji.

Nie będę cisnąć na maksa i brać udziału w gonitwie. 'Musisz, jeszcze trochę posiedź, nigdzie nie wyjdziesz, dociśnij, bo zostaniesz z niczym, bo cię nigdzie nie wezmą, gdzie ty z takimi ocenami chcesz iść'. To słyszą już w szkole, materiału jest tyle, że i tak będą ledwo dyszeć, a ja będę uważać, żeby nie nakręcać wewnętrznej, domowej spirali. Jakoś to będzie, a oni znajdą swoje miejsce w życiu i tak, niezależnie od ocen w szkole, bo człowiek nie jest sumą ocen i cyfr – dodała we wpisie

Anna Nowak-Ibisz jest przerażona planem zajęć syna
Instagram

Co na to fani?

Fani Anny Nowak-Ibisz bardzo szybko zareagowali na jej wpis. Wielu z nich łączy się w bólu z prezenterką. Komentują przy tym plany własnych dzieci, które również pozostawiają wiele do życzenia.

My tez 8. klasa. I szukam spokoju w sobie i rozsądku w synu

Pani Aniu, moja najstarsza córka też właśnie rozpoczęła ósmą klasę i nasz plan lekcji też straszny. Np. mają w-f, następnie idą na dwie inne lekcje i znów wracają na w-f – czytamy w komentarzach

Czy tak to powinno wyglądać?

Anna Nowak-Ibisz

Anna Nowak-Ibisz znana jest widzom z programu „Pani Gadżet” emitowanego na antenie TVN Style. W 2009 roku brała także udział w dziewiątej edycji programu „Taniec z gwiazdami”, w którym to wraz z Cezarym Olszewskim zajęła piąte miejsce. Aktorka kina polskiego i niemieckiego, a także prezenterka telewizyjna prywatnie jest mamą 14-letniego Vincenta. Ojcem chłopca jest natomiast doskonale znany wszystkim Krzysztof Ibisz, który ostatecznie rozwiódł się z Anną.

Anna Nowak-Ibisz jest przerażona planem zajęć syna
Instagram

Tragiczne rozpoczęcie roku szkolnego

Początek roku szkolnego to mnóstwo emocji. Niestety nie zawsze pozytywnych, a czasami wręcz zupełnie przeciwnych. Nie tak wyobrażali sobie ten dzień uczniowie Zespołu Szkół im. J. Lelewela w Żelechowie. Czwórka nastolatków, która uczęszczała do wspomnianej placówki, wracała prawdopodobnie z inauguracji, kiedy czołowo zderzyli się z ciężarówką. Finał okazał się być tragiczny.

Może Cię zainteresować

zamknij