×

Anita ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazała zdjęcie z młodości. Robi wrażenie!

Anita ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazała kolejne zdjęcie z młodości. Okazuje się, że nie zawsze farbowała się na blond i „najjaśniejszy odcień dostępny na półce”. Chociaż trudno w to uwierzyć, influencerka miała kiedyś ciemne włosy!

Anita ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram.com

Wspomnienie z 2015 roku

Miesiąc temu Anita Szydłowska, znana z programu telewizyjnego „Ślub od pierwszego wejrzenia” pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem z 2015 roku. Chociaż fotografia przedstawiała gwiazdę i jej wygląd sprzed zaledwie 4 lat, to fani nie mogli uwierzyć, że można tak bardzo się zmienić… i to na korzyść!

Sama Anita napisała, że złapała się za głowę i dlatego postanowiła przestrzec innych, aby nie przesadzali z farbowaniem włosów i mocnym makijażem.

Nie wiem jak mogłam wyglądać w ten sposób ?? miałam wtedy zaledwie 25 lat a wyglądałam na przynajmniej 15 więcej.. włosy farbowalam zwykłą farbą z drogerii i pamiętam że kryterium był najjaśniejszy odcień dostępny na półce. Widzę, że kiepsko było też ze światłem w pomieszczeniu w którym się malowałam ? Szkoda, że takie rzeczy widzi się dopiero po jakimś czasie ?

Anita ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram.com

Anita ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” wyglądała w młodości zupełnie inaczej

Zawodowa tancerka i coraz bardziej popularna infuencerka regularnie publikuje swoje zdjęcia w mediach społecznościowych.

Ostatnio pokazała również swoją fotografię z młodości. Okazało się, że kiedyś Anita miała ciemne włosy! Bardzo zaskoczyła tym swoich obserwatorów, ponieważ znana jest jako „śliczna blondynka o długich włosach”.

Anita ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram.com

Przypomnijmy…

Anita wyszła za mąż w programie telewizyjnym za nieznajomego Adriana. Dopiero później okazało się, że mężczyzna jest jej prawdziwą miłością. Jakiś czas temu wzięli nawet ślub kościelny i zostali rodzicami.

Cieszymy się, że Anita ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” odnalazła w reality show nie tylko męża, ale również swój styl ?

Może Cię zainteresować

zamknij