×

Anita i Adrian zostali rodzicami! Szczęśliwa mama podzieliła się już zdjęciem synka

Anita i Adrian zostali rodzicami! Para, która poznała się w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia”, radosną nowiną i zdjęciami dziecka podzieliła się w mediach społecznościowych. To prawdziwy sukces stacji i producentów programu, którzy mieli za zadanie połączyć dwoje zupełnie obcych sobie ludzi. Warunkiem poznania drugiej wyznaczonej dla siebie osoby, jest zgoda na wzięcie z nią od razu ślubu cywilnego. Oni się zgodzili i z pewnością nie żałują dzisiaj swojej decyzji.

Spodziewali się dziecka

Adrian i Anita są jedną z nielicznych par biorących udział w programie, której udało się kontynuować relację. Relację, którą zawdzięczają szczęściu, determinacji, a także słuszności w doborze przez specjalistów. W konsekwencji oboje wzięli nawet ślub, a od jakiegoś czasu spodziewali się również dziecka – radosną nowiną oboje podzielili się m.in. w studio DDTVN na początku bieżącego roku.

Anita i Adrian zostali rodzicami

Instagram

Ostatnie tygodnie przed porodem

Ostatnie tygodnie przed porodem były dla Anity wyjątkowo trudne, o czym pisała w mediach społecznościowych. Ciężarna skarżyła się na bardzo dokuczliwy ból pleców, który starała się złagodzić na wiele różnych sposobów. Niestety nic nie pomagało.

Anita i Adrian zostali rodzicami

Dziś wszystkie bóle odeszły już w zapomnienie, bowiem na świecie pojawiło się pierwsze dziecko pary. Z wpisu Anity dowiadujemy się, że maleństwo przyszło na świat wczoraj, 6 czerwca.

Twoja mama urodziła się 12.12, Twoja Babcia 7.07, a Twoją szczęśliwą datą, która zmienia nasze całe życie jest 6.06! Witamy Cię z Tatą i już bardzo Ciebie kochamy! –  czytamy we wpisie

Gratulacjom ze strony internautów nie ma końca. My również gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego dla całej rodzinki!

Może Cię zainteresować

zamknij