×

Anita i Adrian pochwalili się rodzinnym zdjęciem z synkiem. Fani są zachwyceni fotografią

Anita i Adrian zakochali się w sobie na oczach milionów widzów „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Okazało się, że tym razem specjaliści odwalili kawał dobrej roboty, bo ich małżeństwo przetrwało, a para założyła szczęśliwą rodzinę. Anita i Adrian niedawno zostali rodzicami, a teraz pokazali synka.

Poznali się na oczach widzów

Program „Ślub od pierwszego wejrzenia” ma na celu tworzenie par, na podstawie analiz specjalistów. Połączeni ze sobą uczestnicy poznają się dopiero na ślubnym kobiercu. Niestety zwykle okazywało się, że małżeństwa nie przetrwały, jednak Anita i Adrian to świetny przykład, że takie dobieranie partnerów może się udać.

Anita i Adrian pokazali synka

Małżonkowie jakiś czas temu świętowali pierwszą rocznicę ślubu, a na początku czerwca Anita i Adrian zostali rodzicami. Teraz Anita pokazała kolejne zdjęcie synka. W opisie nie kryła wzruszenia i radości, którą czerpie z bycia mamą:

Od kiedy pierwszy raz wzięłam Synka na ręce- wiem że istnieje jeszcze jeden rodzaj nieskończonej, bezwarunkowej miłości. Stanowimy teraz w trójkę całość, i choć cały czas czegoś się uczymy i wiele się zmienia, a czas płynie zdecydowanie szybciej- poczucie spełnienia jest ogromne.

Anita i Adrian pokazali synka, ale co z imieniem Juniora?

Internauci byli zachwyceni rozczulającym, rodzinnym zdjęciem. Oczywiście nie omieszkali wyrazić tego w komentarzach, gratulując parze ich małego szczęścia:

Przepiękne zdjęcie, od kiedy Cie zobaczyłam w programie od razu przyciągnęłaś moja uwagę i wtedy już oglądałam program w zasadzie tylko po to, by Was zobaczyć i zobaczyć jak piękną będziecie tworzyć relacje, która naprawdę od razu miała to coś. Bardzo Wam dopingowałam i robię to nadal!

Wasza historia jest tak wzruszająca! Cudownie się patrzy jak pięknie pielęgnujecie swoją miłość i rodzi się z tego przez słodki owoc

Piękny widok. Niech to Wasze szczęście trwa wiecznie

Piękna historia Waszej miłości, ogromne Gratulacje dla Was obojga!

To już kolejne zdjęcie synka, które pokazała para, jednak na razie Anita i Adrian nie pochwalili się, jak ich pociecha ma na imię Oczywiście pod zdjęciem nie zabrakło też pytań o imię „Juniora”. Na razie żadne z nich nie odpowiedziało, ale Anita zapowiedziała, że niedługo zdradzą, jakie imię wybrali.

Śledziliście odcinki „Ślubu od pierwszego wejrzenia” z Anitą i Adrianem?

Polecane

Może Cię zainteresować