×

Anita pokazała synka drugi raz. Jednak fani mówią tylko o jej figurze

Jeszcze niedawno Anita ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia cieszyła się z okazji baby shower, a już dziś jest szczęśliwą mamą! Razem z Adrianem zostali rodzicami. Anita pokazała synka tuż po porodzie, a fani są zachwyceni maluszkiem.

Fani gratulowali, a dumni rodzice cieszyli się z tylu komplementów. Anita zwróciła także uwagę na fakt, kiedy dokładnie urodził się ich synek

Twoja mama urodziła się 12.12, Twoja Babcia 7.07, a Twoją szczęśliwą datą, która zmienia nasze całe życie jest 6.06! Witamy Cię z Tatą i już bardzo Ciebie kochamy!

Przypomnijmy, że para pobrała się, nie znając się wcześniej, a wszystko to na potrzeby programu telewizyjnego

Zobaczyli się dopiero tuż przed przysięga małżeńską. Musiało coś zaiskrzyć, skoro są ze sobą po dziś dzień, wzięli drugi ślub i doczekali się dziecka!

Ich szczęście wydaje się nie mieć końca, dlatego Anita pokazała synka po raz drugi

Fani tylko podziwiali maluszka, ale także nie mogli uwierzyć, że tancerka ma taką figurę chwilę po porodzie!

W ogóle jak byś w ciąży nie była tak dobrze wyglądasz, duzo zdrowia wam życzę ???

Taki wygląd po porodzie, szok, lepiej niż angielskie księżniczki.

Kwitniesz kochana!?

Nie obyło się także bez słów radości z jej strony.

Najszczęśliwsi rodzice na świecie- synek jedzie już do domu, zdrowy i cudnie uśmiechnięty! Jestem bardzo wdzięczna personelowi szpitala im. Rydygiera w Krakowie za opiekę i przyjęcie pełne ciepła i życzliwości. Dziękujemy wszystkim za gratulacje, nie damy rady odpisać na każde z nich, ale naprawdę sprawiło to nam wiele radości. Jestem tak szczęśliwa że nie da się tego opisać i moment kiedy zobaczyliśmy naszego synka był absolutnie niesamowitym przeżyciem. Cuda są na tym świecie i nie trzeba ich szukać daleko

Anita pokazała synka, ale to jej figura jest tematem do rozmów. My jeszcze raz gratulujemy!

Polecane

Może Cię zainteresować