×

Ameryka Express 2020 – uczestnicy. Kto startuje w nowej edycji reality show?

Ameryka Express 2020 – uczestnicy. Popularny program wraca na antenę TVN! Już dzisiaj będziemy mogli poznać wszystkie pary reality show. Kto zmierzy się z przeciwnościami i własną słabością?

Ameryka Express 2020 – zasady

Ameryka Express (a wcześniej Azja Express) cieszy się sporym zainteresowaniem widzów. To program, który wyróżnia się na tle innych reality show.

Zmaganie z przeciwnościami losu, walka o przetrwanie, a często najtrudniejsza, z jaką przychodzi się zmierzyć uczestnikom programu: walka z własnymi słabościami. Wszystko to w niezwykle pięknych i bardzo różnorodnych okolicznościach przyrody.

Uczestnicy udają się w podróż za granicę, do dyspozycji mając zaledwie 1 dolara dziennie na osobę. Z taką kwotą muszą przebyć wyznaczoną trasę. Najszybsi zdobywają immunitet, który chroni ich przed eliminacjami, a więc i ryzykiem odpadnięcia z programu.

Ameryka Express 2020 – prowadząca

Po tragicznej śmierci męża, Agnieszka Woźniak-Starak nie wróciła do TVN. I chociaż prowadziła wszystkie trzy, wcześniejsze edycje programu Ameryka Express, tym razem nie pojawi się na antenie.

W roli prowadzącej zobaczymy zaś Darię Ładochę. Znana blogerka i trenerka kulinarna jest też zwyciężczynią programu Agent Gwiazdy 2!

Ameryka Express 2020 – gdzie pojadą uczestnicy?

Uczestnicy tej edycji programu odwiedzą Gwatemalę (Ameryka Środkowa) i Kolumbię (Ameryka Południowa). Ponownie możemy liczyć na podróż – choć sprzed telewizora – w miejsca piękne, dzikie i egzotyczne. Pełne uroku i nieodkrytych dla wielu turystów tajemnic.

Jak w poprzedniej edycji, zawodnicy będą podróżować po Ameryce przez 13 odcinków.

Ameryka Express 2020 – uczestnicy

W programie ponownie wystartuje osiem par. W każdej osoba znana z polskiego showbiznesu i wybrany przez nią przyjaciel/członek rodziny, który towarzyszy jej w trudach podróży.

Oto pary, które wezmą udział w nowej odsłonie reality show:

  • Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska

Karolina to modelka. Szerszej publiczności znana głównie z programu programu „Top Model”. Zajęła w nim II miejsce. Marta jest przyjaciółką Karoliny. Również zajmuje się modelingiem.

  • Patrycja Markowska i Żaneta Lubera

Patrycja to polska wokalistka, autorka przebojów tj.: „Świat się pomylił”. Ojcem wokalistki jest Grzegorz Markowski, lider grupy Perfect. W programie Patrycja wystąpi ze znajomą, z którą łączy ją miłość do muzyki. Żaneta brała udział w programach „Must be the music” i „The Voice of Poland”.

  • Iwona Benjamin i jej mąż Reggie

Iwona to gwiazda programu „Żony Hollywood”. Urodziła się w Chicago, ale jej rodzice byli Polakami. W programie wystąpi ze swoim mężem, indyjsko-amerykańskim piosenkarzem.

  • Bracia Grzegorz i Rafał Collins

Bracia zajmują się tuningiem samochodów sportowców, celebrytów i aktorów. Prowadzą swój warsztat w Polsce, Anglii i Katarze.

  • Paweł Deląg i Dariusz Lipka

Paweł to popularny polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, któremu popularność przyniosła rola w ekranizacji powieści „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza. Deląg wystąpi z przyjacielem, który na co dzień jest ochroniarzem osobistym w Nowym Jorku.

  • Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał

Małgorzata jest znana z programu paradokumentalno-fabularnego „19+”. Podobnie jak jej chłopak, który wystąpi z Małgorzatą w programie.

  • Grażyna Wolszczak i Filip Sikora

Pani Grażyna jest popularną polską aktorką telewizyjną, teatralną i filmową. W 2007 roku wydała książkę „Jak być zawsze młodą, piękną i bogatą”. W programie weźmie udział razem z synem.

  • Marcin „Różal” Różalski i Bartosz Fabiński

Różal to zawodowy kick-boxer oraz zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA) wagi ciężkiej. W programie wystąpi razem z Bartoszem Fabiańskim, który również zajmuje się sportem.

Twórcy programu zadbali o to, by zebrać uczestników o różnych osobowościach i zainteresowaniach. Czy przełoży się to na przyjemność ze śledzenia poczynań odważnych par?

O tym przekonamy się już dzisiaj (środa) o 21.30 na antenie TVN.

A dzisiaj po odcinku nie zwalniamy tempa! La Impreza, czyli będzie się działo ????????

Opublikowany przez Ameryka Express TVN Środa, 4 marca 2020

Fotografie: Facebook, Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij