×

Agnieszka Woźniak-Starak odda hołd zmarłemu mężowi. Piotr byłby z niej dumny

Agnieszka Woźniak-Starak odda hołd mężowi w wyjątkowo wzruszający sposób. Prezenterka postanowiła bowiem wziąć udział w przygotowaniach do premiery ostatniego filmu zmarłego męża pt. „Ukryta gra”. I choć od śmierci ukochanego gwiazda praktycznie nie pokazywała się publicznie, teraz okazuje się, że zagościła na planie teledysku do piosenki promującej produkcję. Jesteście ciekawi efektu końcowego?

Agnieszka Woźniak-Starak odda hołd mężowi
Instagram

Agnieszka Woźniak-Starak odda hołd mężowi

To był bez dwóch zdań najcięższy okres w życiu Agnieszki Woźniak-Starak. Przypomnijmy, że prezenterka blisko 1,5 miesiąca temu, a dokładniej 18 sierpnia, straciła swojego męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Producent filmowy zginął na jeziorze Kisajno po tym, jak wypadł z motorówki. Prokuratura Okręgowa w Olsztynie podała, że 39-latek miał wówczas 1,7 promila alkoholu we krwi. Teraz, kiedy Agnieszka Woźniak-Starak przynajmniej częściowo otrząsnęła się po tragedii, postanowiła oddać hołd zmarłemu mężowi.

Instagram

Agnieszka Woźniak-Starak 16 września pojawiła się Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, gdzie odbyła się premiera filmu „Ukryta gra”. Teraz przyszedł czas na kinową premierę. Prezenterka sama zaangażowała się w jej organizację, czemu postanowiła poświęcić się w całości. Widać, że to wydarzenie jest dla niej wyjątkowo ważne.

Instagram

On zaczął, ona dokończy jego dzieło

Przed tragedią na jeziorze Kisajno Piotr Woźniak-Starak pracował nad produkcją thrillera „Ukryta gra”. Jeszcze wtedy nikt nie wiedział, że będzie to jego ostatni film. Dzisiaj, kiedy producenta filmowego już nie ma, jego żona wzięła sprawy w swoje ręce. Uczestniczy w organizowaniu listy zaproszeń na premierę, planuje scenariusz uroczystości, a nawet przyjechała na plan teledysku Ani Karwan. Teledysku, który bez wątpienia będzie bardzo wzruszający – w końcu ma promować ostatni film zmarłego producenta. Agnieszka zdaje sobie sprawę z tego, że kolejne produkcje filmowe były dla jej męża szczególnie ważne.

Piotr bez wątpienia byłby z niej dumny…

Instagram

Premiera filmu

Premiera „Ukrytej gry” zaplanowana jest na początek listopada. Przypomnijmy, że w filmie wystąpiła  międzynarodowa mieszkanka gwiazd, a wśród nich: Bill Pullman, Robert Więckiewicz, Lotte Verbeek, James Bloor, Aleksiej Sieriebriakow, Corey Johnson, Nicholas Farrell, Jewgienij Sidichin.

W sieci pojawił się już zwiastun filmu „Ukryta gra”, obok którego ciężko przejść obojętnie. Będziecie oglądać?

Może Cię zainteresować

zamknij