×

Trybson z Najmanem w jednym pomieszczeniu! To furia czy już FURIOZA?

Relację między Pawłem Trybałą i Marcinem Najmanem nigdy nie należały, delikatnie mówiąc, do przyjacielskich. Powiedzmy sobie to wprost – nienawidzili się! Każde ich spotkanie kończyło się efektownym wybuchem testosteronu lub kulturalnym skandalem. Jak wynika z ich relacji na Instagramie jutro spędzą ponad 2 godziny w jednym pomieszczeniu. To musi się skończyć źle?!

Od lat się nienawidzą

W 2019 roku gorąco było już na konferencji prasowej, na miesiąc przed galą Free Fight Federation. Początkowo Panowie tłumaczyli się ze swoich niedyspozycji szansą na zwycięstwo przeciwnika. Lecz po chwili ich rozmowa przekształciła się w kłótnie. Najpierw Najman wytknął brak wykształcenia Trybsonowi, a ten nie pozostając dłużnym odgryzł się nazwaniem przeciwnika „najlepiej zarabiającym workiem treningowym”.

Jeszcze ciekawiej było w trakcie face offa. Trybson zamarkował rzut krzesłem w Najmana, na co ten rzucił w niego butelką. Niestety butelka trafiła w trenera Trybały Mirka Oknińskiego. Kolejny raz Panowie, na „dłużej”, spotkali się w trakcie walki 8 czerwca. Przypominamy, że tylko 40 sekund potrzebował Paweł Trybała, by pokonać w oktagonie Marcina Najmana. Popularny Trybson dosłownie zdominował swojego rywala.

Jakiś czas temu Panowie mieli się pogodzić, jednak finalnie nic z tego nie wyszło.

Trybson z Najmanem w jednym pomieszczeniu!

Marcin Najman jest zdziwiony obecnością Trybały w trakcie premiery filmu „Kurioza”. „El-Testosteron” ma nadzieję, że Trybson będzie grzeczny. Jak informuje na swoim Instagramie:

Słuchajcie, już jutro bardzo wyczekiwana premiera filmu „Furioza”. Dostałem zaproszenie na tą premierę. Zjawię się tam już o godzinie 20:00, ale dowiaduję się też, że na tą samą premierę otrzymał Paweł Trypałka a to już dziś znany, polski wrestler zajmujący się zawodowym wrestlingiem. Kto wie, może na czerwonym dywanie będzie chciał pokazać jakieś myczki z wrestlingu. Przekonamy się już jutro. Do zobaczenia i dla wszystkich świetnych wrażeń po obejrzeniu filmu „Furioza”.

Trybson odniósł się do tego nagrania na swoim Instagramie. Opublikował informację, że planował spokojny wieczór z żoną Elizą na kinowej premierze filmu FURIOZA, ale dowiedział się, że będzie na niej również Marcin Najman.

A już jutro pojawiam się wraz z Elizą na premierze świetnego filmu „Furioza”. Będzie się działo na pewno. Lubię takie filmy. Jest zwiastun, jeżeli nie widzieliście, zobaczcie koniecznie

– powiedział na swoim InstaStory.

Trybson określił Marcina Najmana mianem „pana w niebieskiej kurtce”, przypominając w ten sposób o konflikcie boksera z dziennikarzem, Krzysztofem Stanowskim.

No, ale co dowiaduje się. Dowiaduję się, że pan w niebieskiej kurtce, który uciekał przed Stanowskim szuka jakichś tam zaczepek chyba ze mną znowu… Nie, nie, nie zamierzam reagować, ale jedno jest pewne. Na pewno tam będę, więc myślę, że żadnej prowokacji nie będzie, ale na pewno nie ucieknę jak Stanowski.

Będzie emocjonująco!

Wszystko wskazuje na to, że Panowie spotkają się kolejny raz. Będzie to miało miejsce na premierze FURIOZY. Wybór chyba nieprzypadkowy, bo FURIOZA to kipiący akcją film o środowisku chuliganów, gangsterów, honorze i lojalności.

Już wkrótce Trybała i Najman spotkają się w Cinema City Sadyba. Wprawdzie mają przyjść ze swoimi żonami, ale czy to ich powstrzyma od starcia? Znając ich temperamenty iskry na pewno polecą. Czy dojdzie do odpalenia lontu? To raczej pewne!

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), YouTube, Instagram, Facebook

Może Cię zainteresować