×

Rafał z „Królowych Życia” o kreacji Anny Muchy: „To jakaś ZEMSTA STYLISTY!”

Anna Mucha była jedną z osób, która była bardzo wyczekiwana na czerwonym dywanie w związku z wtorkową premierą nowego filmu Patryka Vegi. Aktorka wyróżniała się za sprawą charakterystycznej, czarnej sukni, która, jak się okazuje, nie każdemu przypadła do gustu. Rafał z „Królowych Życia” o kreacji Anny Muchy wypowiedział się w bardzo mocnych słowach: „To jakaś ZEMSTA STYLISTY!”. Na reakcję aktorki nie trzeba było długo czekać.

Kim jest Rafał Grabias z „Królowych Życia”?

Rafał Grabias dał się poznać widzom z programu „Królowe Życia”, który jest emitowany na antenie TTV. Rafał jest polskim influencerem, celebrytą i modelem, który prywatnie przez blisko 20 lat był związany z innym celebrytą, projektantem futer Gabrielem Sewerynem. Jakiś czas temu związek, podobnie jak i udział w programie pary bohaterów, dobiegł końca.

Mimo zakrętów życiowych, Rafał nie zamierza rezygnować z życia celebryty. Postawił na YouTube, gdzie rozpoczął cykl Ciotka na działce. Oprócz tego postanowił zaistnieć jako krytyk modowy. Właśnie ma za sobą odważny swój debiut w tej „roli”. Na celownik wziął bowiem znaną aktorkę.

Rafał z „Królowych Życia” o kreacji Anny Muchy

Rafał Grabias postanowił ocenić stylizację Anny Muchy, odtwórczynię jednej z głównym ról w filmie Patryka Vegi pt. „Miłość, seks & pandemia”. W dniu premiery pojawiła się na czerwonym dywanie u boku nowego partnera Jakuba Wonsa. Jakie wrażenie zrobił świeżo upieczony duet? Rafał Grabias uważa, że zmarnowali okazję na zrobienie dobrego pierwszego wrażenia, a to za sprawą ubioru aktorki. Były bohater „Królowych Życia” na swoim InstaStories w mocnych słowach skrytykował stylizację Ani Muchy.

Fatalna sukienka! Odsłania wszystkie mankamenty sylwetki. Naturalną sprawą jest ich posiadanie. Ludzie, ubranie służy do korygowania, a często do ukrywania mankamentów i niedoskonałości sylwetki. Mam wrażenie, że to jakaś zemsta stylisty. Pierwsze oficjalne wyjście z nowym partnerem i taki klops

Chwilę później zamieścił kolejną relację, na której postanowił złagodzić wydźwięk tego, co wcześniej napisał, i zaczął zachwalać urodę aktorki, jednocześnie wbijając małą szpilkę.

Ładna kobieta. Zgrabna noga i ta opinająca sukienka dziwnie rozbudowana w ramionach

– dodał Rafał Grabias.

Reakcja Anny Muchy na krytykę byłego króla życia

Rafał Grabias nie musiał długo czekać na reakcję aktorki. Ania Mucha ma poczucie humoru i ogromny dystans do siebie, dlatego odpowiedziała byłemu królowi życia na jego zaczepkę w dość oryginalny sposób. Celebryta na pewno się tego nie spodziewał.

Komuś nie spodobała się moja kreacja…

– napisała Anna Mucha na swoim InstaStories, w tle udostępniając relację Rafała.

Kochanie, to nie klops, tylko: klopsiki, masełko, boczuś, makarony i słodkie życie

– wytłumaczyła aktorka samozwańczemu krytykowi mody.

A Wy, co sądzicie o kreacji Ani Muchy? Ale tak szczerze…

Źródła: www.pudelek.pl, www.instagram.com, www.pudelek.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować