×

„Ukryta gra” to ostatni film Piotra Woźniaka-Staraka. Do sieci trafił zwiastun

Film Piotra Woźniaka-Staraka „Ukryta gra” to ostatnia produkcja stworzona przez producenta. Producenta, który nie doczekał premiery swojego dzieła. Tymczasem w sieci pojawił się już zwiastun trzymającego w napięciu thrillera, którego fabuła budzi ogromne zainteresowanie. O czym opowiada „Ukryta gra” i kiedy dokładnie odbędzie się premiera ostatniego wyprodukowanego przez Woźniaka-Staraka filmu?

Piotr Woźniak-Starak. Jego dzieła pokochały miliony

Piotr Woźniak-Starak był jednym z najbardziej znanych i cenionych producentów filmowych w Polsce. Spod jego skrzydeł wyszły takie filmy jak „Bogowie” czy „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Teraz przyszedł czas na kolejne dzieło. Niestety 39-latek, który 18 sierpnia w tragicznych okolicznościach zginął na jeziorze Kisajno, nie doczekał już jego premiery. Ta już niebawem…

Film Piotra Woźniaka-Staraka „Ukryta gra” – obsada

W rolach głównych ostatniego filmu tragicznie zmarłego producenta filmowego wystąpi międzynarodowa mieszanka. Na ekranie zobaczymy takie osobistości, jak: Bill Pullman, Robert Więckiewicz, Lotte Verbeek, James Bloor, Aleksiej Sieriebriakow, Corey Johnson, Nicholas Farrell, Jewgienij Sidichin.

Film „Ukryta gra” – fabuła

Akcja filmu rozgrywa się na początku lat sześćdziesiątych, w czasie gdy napięcie między USA a ZSRR sięga zenitu. Podczas kryzysu kubańskiego amerykańskie tajne służby porywają geniusza Joshuę Mansky’ego (Bill Pullman), który ma zmierzyć się w szachowym pojedynku z sowieckim mistrzem Gawryłowem (Evgeniy Sidikhin). Starcie gigantów będzie miało miejsce w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki, który jest głównym miejscem akcji produkcji. Nie będzie to jednak zwykły pojedynek, a przykrywka do szpiegowskiej rozgrywki, w której nie wiadomo, komu można zaufać. Stawka będzie jednak ogromna, bowiem chodzi o ratowanie ludzkości przez nuklearną zagładą. Co wydarzy się podczas rywalizacji i kto zostanie prawdziwym zwycięzcą? Na to pytanie odpowiedź poznacie już w filmie.

Film Piotra Woźniaka-Staraka "Ukryta gra"

Filmweb

„Ukryta gra” w kinach

Światowa premiera ostatniego filmu Piotra Woźniaka-Staraka odbędzie się podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Produkcja ma wziąć również udział w Konkursie Głównym Festiwalu. Do kin „Ukryta gra” wejdzie 8 listopada. To właśnie na tę datę przewidziana jest polska premiera filmu.

Tymczasem do sieci trafił już zwiastun filmu „Ukryta gra”. Trzeba przyznać, że zapowiada się niezwykle emocjonująco!

Film „Ukryta gra” 2019 – zwiastun.

Polecane

Może Cię zainteresować