×

89-latek został ojcem po raz czwarty. „Nie ma w tym nic niezwykłego”

89-latek został ojcem! Czwarte dziecko miliardera urodziła jego obecna małżonka – młodsza o 45 lat Fabiana Fosi. Informację potwierdził szczęśliwy tata. Czy Bernie Ecclestone sprawdzi się w roli ojca?

89-latek został ojcem

Bernie Ecclestone należy do grona najbogatszych Brytyjczyków. To miliarder i były szef Formuły 1, który uczynił z niej globalną markę, a przy okazji również maszynkę do zarabiania pieniędzy. W październiku mężczyzna będzie obchodził 90. urodziny. Jego obecna małżonka – Fabiana Fosi, jest od niego młodsza o 45 lat.

Jak twierdzi Bernie, to dla swojej żony zdecydował się, żeby zostać ojcem po raz czwarty. Ponoć miliarder nie chciał, żeby jego ukochana została samotna, gdy jego już zabraknie.

Marzenie się spełniło. Dziecko przyszło na świat w środę o godzinie 12.05 w szpitalu w szwajcarskim mieście Interlaken. Szczęśliwi rodzice wybrali dla chłopca imię Ace. Poród odbył się bez żadnych komplikacji.

Wszystko skończyło się w 25 minut. Dzięki Bogu

– powiedziała świeżo upieczona mama.

65 lat różnicy…

Ace jest pierwszy synem 89-letniego miliardera i pierwszym owocem związku z 44-letnią Fabianą – trzecią żoną bogacza. Ale Ecclestone miał już okazję przekonać się, czym jest ojcostwo.

Były szef Formuły 1 ma już trzy córki z poprzednich związków. Ace i jego najstarszą przyrodnią siostrę, będzie dzieliło – bagatela – 65 lat! To się nazywa różnica wieku między rodzeństwem…

Ecclestone jest już ojcem 65-letniej Deborach, a także 35-letniej Tamary i 21-letniej Petry. Ma również pięcioro wnuków i prawnuka.

W moim wieku nie boisz się śmierci. Ważne jest, aby Fabiana i dziecko dobrze sobie radzili. Narodziny mojego pierwszego syna z pewnością będą kolejną atrakcją w moim życiu

– stwierdził miliarder na łamach gazety „Blick”.

„Jestem taki dumny”

Mimo licznych kontrowersji, jakie wzbudziła informacja o późnym ojcostwie miliardera, ten wydaje się pękać z dumy. Ecclestone chętnie opowiada o późnym tacierzyństwie i dzieli się informacjami z życia prywatnego w mediach.

Wiadomością o tym, że zostanie ojcem, miliarder podzielił się w rozmowie z niemiecką stacją telewizyjną poświęconą tematyce sportowej – Sport1.

Termin wyznaczony jest na lato. Miejmy nadzieję, że szybko nauczy się grać w tryktraka

– żartował wówczas Ecclestone.

Jestem bardzo szczęśliwy, bo moja żona bardzo chciała zostać mamą. Jestem rad, że będzie miała kogoś, gdy już mnie zabraknie. Mam już wnuki i nie mogę się doczekać kolejnego dziecka

– dodał bogacz w wywiadzie dla „Daily Mail”.

W późnym tacierzyństwie miliarder nie widzi nic nadzwyczajnego.

Nie ma w tym nic niezwykłego. Od jakiegoś czasu nie miałem pracy, więc miałem dużo czasu na ćwiczenia. Jesteśmy zachwyceni i nie mamy pojęcia, o co tyle zamieszania

– twierdził.

Natomiast jego małżonka wyraziła nadzieję, że dziecko w przyszłości nie będzie interesować się Formułą 1.

Również w naszym rodzimym show-biznesie nie brakuje podobnych przykładów. Karol Strasburger został tatą w wieku 72 lat. Gospodarz „Familiady” zapewniał, że czuje się świetnie i nie liczy się dla niego PESEL, ale to, w jakiej jest formie.

Z kolei Apoloniusz Tajner został ojcem po raz trzeci w wieku 65 lat. Matką małego Leopolda jest jego partnerka, młodsza o 36 lat. Syn Apoloniusza Tajnera jest młodszy od jego wnucząt.

Fotografie: Twitter

Polecane

Może Cię zainteresować