×

Karol Strasburger właśnie został tatą! Znamy płeć i imię jego pierwszego dziecka

Późne ojcostwo nie jest nowością w środowisku gwiazd i celebrytów. Teraz do tego grona dołączył Karol Strasburger. Został szczęśliwym ojcem w wieku… 72 lat.

Para długo nie chciała komentować doniesień na temat powiększenia rodziny. Teraz sekret zdradził szwagier popularnego prowadzącego teleturniej Familiada.

Nadrabia stracony czas

W udzielanych wywiadach, Strasburger nie ukrywał, że żałuje tego, iż nie zdążył wcześniej zostać ojcem. Skupienie na karierze odbiło się na życiu prywatnym aktora i prezentera, a obecnie bohatera wielu krążących w sieci memów.

W jednym z telewizyjnych programów Strasburger przyznał, że chciałby mieć kogoś, komu można pozostawić spuściznę oraz nauczyć pewnych rzeczy.

Marzenie się spełniło. Na świat przyszła pierwsza córka aktora i jego żony Małgorzaty. Para planuje nadać jej imię Laura.

Sekret skrywany przez parę zdradził na Instagramie brat kobiety, pisząc:

Już jest… Moja córka (chrzestna) Laura

Informację potwierdziła żona Strasburgera, zaznaczając, że narodziny dziecka są dla niej intymnym tematem i nie chce go omawiać w mediach.

[wp_quiz id=”430″]

Mężczyzna po przejściach, kobieta z przeszłością

Karol Strasburger był wcześniej dwukrotnie żonaty. Z pierwszą żoną się rozwiódł, druga zmarła w 2013 r. W obu związkach nie pojawiły się dzieci.

Trzecią żonę, Małgorzatę Weremczuk, prezenter poznał, kiedy ona miała 22 lata, a on był żonaty. Przychodził z ówczesną żoną do restauracji, w której Weremczuk była managerką. Ponoć panie się nawet polubiły i zaprzyjaźniły.

Na początku nie było mowy o miłości. Kiedy druga żona Strasburgera zmarła, a Weremczuk rozstała się z mężem, drogi obojga na nowo się zeszły.

Weremczuk została asystentką Strasburgera. Zaiskrzyło. Współpraca zawodowa i wsparcie, jakie Strasburger otrzymał od młodszej asystentki po śmierci żony, przerodziło się w miłość.

Miłość nie sprawdza metryki

Nowy związek prezentera był szeroko komentowany w mediach. W komentarzach nie brakowało złośliwości, które dotyczyły głównie różnicy wieku pary. Nie da się ukryć, że jest spora… 37 lat, to jedna z największych różnic wieku między partnerami w polskim showbiznesie. 

Para na pewno była świadoma, że będą musieli się zmierzyć z przykrymi komentarzami. Jednak patrząc na nich, trudno nie przyznać, że miłość nie zagląda w kalendarz.

Małżeństwo Strasburgerów niechętnie komentuje doniesienia na temat związku. Wiadomo, że pobrali się w gronie przyjaciół, a przyjęcie weselne nawiązywało do filmu, który przed laty przyniósł Strasburgerowi popularność.

Nawet przyjęcie weselne pary odbyło się w hotelu o nazwie Noce i dnie. Panna młoda do ślubu poszła w sukience w lilie.

Strasburger i młodsza partnerka skrzętnie ukrywali przed światem zarówno swój ślub, jak i spodziewane narodziny dziecka. W rozmowie z magazynem Świat i ludzie, prowadzący program Familiadę powiedział:

(…) Powtórzę się, ale ocenę moralną, co o mi wolno, a co nie, niech każdy zostawi sobie i uczciwie oceni siebie

Czy szczęśliwym rodzicom uda się utrzymać córkę z dala od zainteresowania mediów?

Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Instagram.com, Facebook.com

Może Cię zainteresować