×

12 tys. za samą taksówkę! A to był dopiero początek wydatków

10 maja zgłoszono zaginięcie Nicole i Łukasza z Bydgoszczy. Dziś już wiadomo, gdzie oboje byli przez ostatnie kilka tygodni. Jak się okazuje, nastolatkowie zapłacili 12 tys. za samą taksówkę, którą pojechali do… stolicy Włoch! Na miejscu przez trzy tygodnie mieszkali w bardzo drogim apartamencie. Skąd mieli na to wszystko pieniądze?

Nastolatkowie zapłacili 12 tys. za samą taksówkę

Jak informuje „Super Express”, 14-letnia Nicole i 16-letni Łukasz z Bydgoszczy poznali się w renomowanej szkole podstawowej prowadzonej przez salezjanów. Obecnie uczęszczają do innych placówek. Jednak wszystko wskazuje jednak na to, że wciąż wiele ich łączy.

Nastolatkowie zapłacili 12 tysięcy za taksówkę
KWP w Bydgoszczy

10 maja bydgoscy policjanci otrzymali zgłoszenie o zaginięciu dwojga nastolatków, Nicole i Łukasza. Służby podały, że po raz ostatni byli widziani na terenie Poznania. Dziś już wiadomo, gdzie byli przez te wszystkie dni. Nastolatkowie postanowili wybrać się „dość” nietypową i kosztowną podróż. Dokładnie 10 maja o godzinie 8 rano wspólnie wsiedli do taksówki i pojechali do Włoch. Za taryfę zapłacili 12 tysięcy złotych! A to był dopiero początek wydatków…

nastolatkowie zapłacili 12 tysięcy za taksówkę
Flickr

Oczywiście przed podróżą nastolatkowie pozbyli się kart SIM. Prawdopodobnie chcieli w ten sposób odciąć się od bliskich, by móc całkowicie oddać się wspólnym chwilom.

Nicole i Łukasz spędzili w Rzymie około 20 dni. Tam mieszkali w luksusowym apartamencie, który kosztował ich 1,5 tysięcy dolarów za dobę! Jednak ostatecznie zatrzymała ich włoska policja. Teraz parę czeka ekstradycja do Polski.

Skąd para nastolatków miała na to wszystko pieniądze?

Wycieczka do Włoch kosztowała nastolatków fortunę. Sam przejazd i pobyt w apartamencie to koszt około 150 tysięcy złotych! Do tego dochodzi przemieszczanie się z miejsca na miejsce, żywność itp. Skąd Nicole i Łukasz mieli na to wszystko pieniądze? „Super Express” ustalił, że 16-latek posiadał środki z handlowania kryptowalutami, które w ostatnich latach stały się bardzo popularne. Oczywiście obrót nimi niesie jednak za sobą duże ryzyko ze względu na nieustanne wahania kursów i niestabilną cenę. Dlatego warto mieć to na uwadze.

Media okrzyknęły Nicole i Łukasza bydgoskimi Romeo i Julią. Bezsprzecznie trzeba przyznać, że to bardzo trafne określenie.

Jakiś czas temu pisaliśmy o nastolatku, który bił dziadków i chwalił się tym w sieci. „Babciu, ja na tym zarabiam”.

Źródła: wydarzenia.interia.pl, tvn24.pl
Fotografie: KWP w Bydgoszczy (miniatura wpisu), KWP w Bydgoszczy

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij