×

Żywy Ken już tak nie wygląda. Fani twierdzą, że teraz bardziej przypomina kobietę

Pamiętacie Żywego Kena? O Rodrigo Alvesie znów jest głośno. Tym razem nie za sprawą kolejnej interwencji chirurga plastycznego. Ostatnia modyfikacja wyglądu Żywego Kena jest jak na niego dość nietypowa.

Nowe kontrowersje

Tym razem Rodrigo nie zmienił żadnej części ciała. Zdecydował się za to na nową fryzurę. Wcześniej na wzór lalki Kena nosił grzywkę zaczesaną do góry albo delikatnie na bok. Teraz zdecydował się na odrobinę dłuższe włosy i grzywkę opadającą na czoło.

Gdyby ktoś był złośliwy, mógłby stwierdzić, że teraz jego fryzura przypomina tę, którą nosił Justin Bieber na początku kariery. Zmiana jest tak duża i kontrowersyjna, że wywołała tyle komentarzy, co jego operacje.

Nie wszyscy są zadowoleni

Szum dookoła nowej fryzury Żywego Kena, przyćmił nawet jego nowy nos. Pod postem, w którym chciał pochwalić się nowym „nabytkiem” pojawiło się bardzo wiele komentarzy dotyczących zmiany fryzury.

Fani Rodrigo chyba nie są zachwyceni. Wielu z nich twierdzi, że teraz wygląda jak kobieta i bardziej niż Kena przypomina Barbie:

Jesteś chłopakiem czy dziewczyną?

Zamieniasz się w kobietę!

Co się stało z dawnym Kenem? Teraz wyglądasz jak Barbie!

Ważne, że mówią

Negatywne opinie internautów na pewno nie zaszkodzą Rodrigo. W końcu całą swoją karierę buduje tylko na wywoływaniu kontrowersji. Dlatego im więcej emocjonalnych wypowiedzi na jego temat, tym lepiej dla Żywego Kena.

Myślicie, że nowa fryzura to zmiana na plus?

Polecane

Może Cię zainteresować