×

Kiedyś nazywano ją „żywą lalką”. Dziś ma 15 lat i zmieniła się nie do poznania

Mówiono o niej „żywa lalka”. Eden Woods robiła furorę na konkursach piękności dla dziewczynek. Miała gęste blond loki, niebieskie oczy, lekko zadarty nos i uroczy uśmiech. Już w wieku kilku lat została małą miss. Dziś Eden ma 15 lat. Dziewczyna przeszła imponującą metamorfozę. Czy ktoś rozpoznałby w niej blond-aniołka z pyzatą twarzą, podbijającego serca jury w konkursach piękności dla dzieci?

Mówiono o niej „żywa lalka”

Gdy rodzice małej Eden zrozumieli, że mogą wykorzystać urodę dziewczynki, szybko zaczęli ją wysyłać na konkursy piękności. Urocza kilkulatka podbijała serca jury i publiczności. Nic dziwnego. Wyglądała jak aniołek, a do tego miała niezwykły wdzięk i charyzmę. Jej twarz stała się rozpoznawalna. W końcu Eden trafiła do słynnego reality show „Toddlers & Tiaras”. Ukazywał on kulisy walki o koronę najpiękniejszej dziewczynki.

Sama idea tego typu konkursów jest mocno kontrowersyjna, ale rodzice Eden się tym nie przejmowali. Wręcz przeciwnie. Matka Eden była wobec dziewczynki ogromnie wymagająca. Wyzywała ją i stosowała przemoc. Jak twierdziła, chciała w ten sposób „uodpornić córkę na ból”.

Nastolatka zrezygnowała z udziału w konkursach piękności. Prowadzi za to swój program „Eden’s World” i pomaga dzieciom w rozwijaniu kariery. Jak wygląda dzisiaj? Czy rozpoznalibyście w niej kilkuletnią miss?

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

Fotografie:

Polecane

Może Cię zainteresować