×

Jessica Alves jako „Żywa Barbie”. Gwiazda przeszła kolejną operację nosa!

„Żywy Ken” jest już kobietą. Teraz jako Jessica Alves robi wszystko, aby wyglądać jak „Żywa Barbie”. Ostatnio celebrytka przeszła kolejną operację nosa.

Reklama

Jessica Alves jako „żywa Barbie”

Rodrigo Alves w show-biznesie przez wiele lat był znany jako „Żywy Ken”. Mężczyzna po pewnym czasie zrozumiał jednak, że od zawsze czuł się kobietą i zdecydował się na zmianę płci. Teraz jako Jessica Alves robi wszystko, aby upodobnić się do „Żywej Barbie”.

Celebrytka ma za sobą niezliczoną ilość operacji i nie przestaje „chodzić pod nóż”. Alves nieustannie dąży do ideału i nic nie powstrzyma jej przed realizacją swoich celów. Nawet śmierć. Jako Rodrigo niemal straciła życie, z powodu powikłań po jednym z zabiegów.

Reklama

Teraz gwiazda z dumą prezentuje swoje kobiece wdzięki. Niedawno zdradziła nawet, że chce zostać mamą.

12-ta operacja nosa

Ostatnio Jessica Alves została przyłapana pod jednym z hoteli w Istambule, gdzie poddała się 12-tej operacji nosa. W trakcie zabiegu wykorzystano chrząstkę pobraną z jej ucha. Pomimo że Alves jest ekspertką w znajomości miejsc operacji plastycznych, w przypadku nosa musiała się trochę namęczyć. Dopiero w Istambule lekarze zgodzili się ukształtować nos zgodnie z jej oczekiwaniami.

Przez lata miałam wiele problemów z nosem, wykonałam sporo poprawek z nim związanych – w Brazylii , Kolumbii, Iranie, Ameryce i tutaj, w Stambule. Teraz operacja przebiegła pomyślnie

– powiedziała Jessica.

Reklama

Celebrytka głodna atencji nie mogła odmówić fotoreporterom pomimo opatrunku na twarzy. Do zdjęć pozowała w zwiewnej sukience.

Pozostaje pytanie, czy Jessica w końcu zrozumie, jak niebezpieczne jest uzależnienie od operacji plastycznych?

Reklama

Źródła: www.pomponik.pl, www.dailymail.co.uk
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram, Imgur

Może Cię zainteresować