×

10 znanych osób, które przeszły operacje plastyczne. Nie wszystkim wyszły one na korzyść

W dzisiejszych czasach, żeby zdobyć sławę, nie trzeba mieć żadnego konkretnego talentu. Często bycie gwiazdą może zapewnić sam wygląd. Niektóre osoby decydują się właśnie na tę ścieżkę kariery. Niestety część z nich zdecydowanie przesadziła z operacjami plastycznymi i dziś są nie do poznania.

Przedstawiamy wam listę 10 celebrytów, których wygląd zmienił się pod wpływem (udanych bardziej lub mniej) operacji plastycznych:

#1 Bella Thorne

22-letnia piosenkarka i aktorka korzysta z wypełniaczy do ust już od 16 roku życia. W wieku 17 lat zrobiła operację plastyczną nosa, później przyszedł czas na powiększenie piersi.

#2 Kylie Jenner

„Najmłodsza miliarderka” zdecydowała się pójść w ślady swojej starszej siostry Kim Kardashian i zrobiła sobie serię operacji plastycznych. Od kiedy skończyła 17-lat drastycznie zmieniła swój wygląd. Zdecydowała się między innymi na wypełniacz w ustach, implanty piersi i bioder oraz operację nosa.

#3 Rumer Willis

Rumer jest córką Bruca Willisa i Demi More. Długo nie mogła zaakceptować swojego wyglądu, więc postanowiła dokonać kilku zmian. Zmniejszyła nos, zredukowała podbródek i dodał objętości ustom.

#4 Megan Fox

Megan jest świetnym przykładem gwiazdy, która zdecydowała się na operacje, mimo że kompletnie ich nie potrzebowała. W jej przypadku natura była dość hojna. Zdecydowała się jednak na wiele operacji, ponieważ chciała być bardziej popularna wśród rówieśników. Teraz nowy kształt nosa, kości policzkowych i upodabnia ją trochę do plastikowej lalki.

#5 Lindsay Lohan

Na życie aktorki negatywny wpływ miała sława zdobyta we wczesnej młodości. Podczas swojego powrotu do łask Hollywood pokazała się z „nową” twarzą. Powiększyła usta oraz poprawiła górną część twarzy.

#6 Mary-Kate Olsen

Aktorka to kolejna gwiazda, która sławę zyskała jeszcze jako dziecko. Kiedyś nie można było odróżnić jej od siostry. Teraz jej twarz wygląda trochę inaczej. Zmieniła kształt ust, zmniejszyła nos i uwydatniła kości policzkowe.

#7 Ashley Tisdale

Ashley jest jedną z niewielu znanych osób, które przyznają się do operacji plastycznych. Zaznacza przy tym, ze zdecydowała się na operację nosa ze względów zdrowotnych. Na najnowszych zdjęciach można dostrzec, że zmienił się także wyraz jej twarzy, a usta stały się większe.

#8 Tori Spelling

Dzięki serialowi Beverly Hills 90210, aktorka stała się jedną z ikon lat dziewięćdziesiątych. Pierwszą operację miała w wieku 16 lat. Po plastyce nosa zdecydowała się na implanty piersi. Niestety wydaje się, że nie wszystko poszło tak jak planowała.

#9 Janice Dickinson

Modelka nie miała łatwego życia. Zaczynając od trudnego dzieciństwa, przez uzależnienie od narkotyków, kończąc na raku piersi. Zdobywczyni 37 okładek Vouge nie przypomina już dawnej siebie.

#10 Caitlyn Jenner

Jeszcze jako mężczyzna, Jenner pobijała rekordy świata i zdobyła złoty medal na Olimpiadzie. Na zmianę płci zdecydowała się w 2015 roku. Od tamtej pory jest nie do poznania.

Może Cię zainteresować