×

W szkole śmiano się, że jest „brzydka”. Teraz wszyscy za nią szaleją

Metamorfoza tej 25-latki ze Szwajcarii podbija Internet. Celine Centino, bo o niej mowa, już w okresie szkolnym przechodziła piekło. Była szarą myszką z aparatem na zębach, z której wyśmiewano się i szydzono bez przerwy. Nękanie źle wpływało na jej stan psychiczny, dziewczyna coraz bardziej zamykała się w sobie. Gdy jednak dojrzała, powiedziała dość i zrobiła coś dla siebie. Mianowicie wydała ponad 38 tys. funtów na operacje plastyczne.

Internauci byli w szoku, gdy zobaczyli metamorfozę, jaką przeszła Celine. Dziewczyna zmieniła się diametralnie! Wyzwiska usłyszane za czasów szkolnych mocno odbiły się na jej psychice. Hasła typu “brzydka” czy “deska” wyraźnie ją krzywdziły. Postanowiła to zmienić. Pragnęła czuć się dobrze sama ze sobą. Dlatego też zaczęła dorabiać, a każdy grosz oszczędzała. Wszystko po to, by pewnego dnia powiedzieć “jestem piękna”.

 

Tak wyglądała w czasach szkolnych

 

Operacje to duży koszt

Po wielu latach oszczędzania dziewczyna bez wahania poddała się wielu operacjom plastycznym. Piersi powiększała aż trzy razy, do rozmiaru 34FF! Dodatkowo, Celine miała poprawiony nos, kości policzkowe oraz pupę. Łącznie na wszystkie zabiegi wydała 38 700 funtów! (przy obecnym kursie, to ponad 200 tys. zł). Jak sama wspomina – dopiero teraz jest w stu procentach sobą!

Byłam szczęśliwą osobą, ale nie czułam się dobrze w mojej własnej skórze. Wiele osób mnie przez to oceniało, ponieważ byłam “brzydka” i w ten sposób przemieniłam się w smutną osobę. Chciałam być znowu szczęśliwa, więc zmieniłam swój styl i wszystko to, czego w sobie nie lubiłam

– przyznaje Celine w wywiadzie udzielonym dla DailyMail.

W ogniu krytyki

Dziewczyna jest teraz gwiazdą internetu i modelką. Jej poczynania w sieci śledzą setki tysięcy osób! Sama Celine jest z tego powodu szczęśliwa i stwierdza, że operacje plastyczne zmieniły jej całe życie. Najlepiej wspomina pierwsze powiększenie piersi. To właśnie wtedy zrozumiała, że idzie w dobrym kierunku.

Zawsze chciałam mieć duże piersi. Moje naturalny rozmiar był dosłownie zerowy, więc od dłuższego czasu chciałam mieć piękne kształty, bez bycia ocenianą. Teraz czuje się dobrze we własnym ciele i nareszcie jestem szczęśliwa. Mam życie jakie pragnęłam. I to właśnie czyni ze mnie silną osobę. Jeśli teraz ktoś mówi o mnie złe rzeczy, w ogóle się tym nie przejmuję. Już nikt mnie więcej nie skrzywdzi

Mieszane reakcje

Jednak zdarzają się osoby, które nadal twierdzą, że Celine jest brzydka. Niektórzy nawet sugerują, że dziewczyna oszpeciła się operacjami, że wygląda jak plastikowa lala. Zwolennicy Cecile bronią jej decyzji, jednak nie da się zauważyć, że dziewczyna nadal musi bronić się przed falą krytyki.

Ludzie różnie reagują na moją przemianę. Niektórzy mówią, że wyglądam dobrze, inni z kolei twierdzą, że wyglądam zbyt sztucznie. Ale zazwyczaj te miłe komentarze dominują nad tymi negatywnymi. Mężczyźni za mną szaleją! Czuje się dobrze w moim ciele, metamorfoza była dla mnie bardzo pozytywna!

– stwierdza Celine.

Zdaje się, że najważniejsze, to czuć się dobrze we własnej skórze ?

Może Cię zainteresować