×

Polska żywa Barbie skończyła 30 lat! Nadal mieszka z kochankiem i jego żoną?

Polska żywa Barbie skończyła 30 lat. Z życzeniami pospieszył jej partner, 60-letni teherański miliarder. „Wszystkiego najlepszego piękna Julio” – napisał na Instagramie. Zorganizował również dla ukochanej wystawne przyjęcie.

Kim jest Julia Dybowska?

Jej „kariera” polega głównie na pławieniu się w luksusie, poddawaniu się operacjom plastycznym i wydawaniu pieniędzy na kosztowne ubrania i torebki. O Julii Dybowskiej zrobiło się głośno kilka lat temu, gdy okrzyknięto ją „polską żywą Barbie”. Faktycznie – nie sposób nie zauważyć podobieństwa.

Polska żywa Barbie
Instagram

Julia ma bardzo smukłe, zgrabne ciało, duży biust, duże oczy i usta, długie blond włosy i nieskazitelną cerę. Gdy zaczęła się upodabniać do popularnej lalki, na świecie było wówczas tylko kilka takich kobiet. Potem wiele się w tej kwestii zmieniło – dziś Instagram jest pełen modelek, które wyglądają bardzo podobnie. Ale Julia zyskała sławę z jeszcze jednego powodu – związała się z żonatym, o 30 lat starszym mężczyzną.

Zamieszkała z kochankiem i jego żoną

„Kariera” Julii Dybowskiej nabrała rozpędu, gdy w jej życiu pojawił się starszy biznesmen. Robert Tchenguiz ma 60 lat i pochodzi z Teheranu. Ich relacja i duża różnica wieku być może nikogo by nie dziwiły, gdyby nie fakt, w jaki sposób para „ułożyła” sobie życie.

Polska Barbie zamieszkała pod jednym dachem z majętnym 60-latkiem, a także… jego żoną i dziećmi. Mężczyzna niewątpliwie zapewnia swojej kochance dostatnie życie, ale czy to przypomina sielankę? Żona miliardera skarżyła się w wywiadach na sytuację w domu, która stała się po prostu chora. Kobieta twierdziła, że często płacze z tego powodu i zdarza się jej zaglądać do kieliszka.

Tchenguiz i Julia Dybowska zamieszkali razem na jednym z pięter willi, zaś żona miliardera i jego dzieci zajmują parter budynku. Zdaniem 60-latka, fakt, że zamieszkał z kochanką w oddzielnej części domu, rozwiązuje problem. Miliarder powtarza, że Julia nie przyczyniła się do rozpadu jego małżeństwa.

Polska żywa Barbie
Twitter

„Polska żywa Barbie” skończyła 30 lat

Internauci twierdzą, że Julia niechętnie pokazuje się w towarzystwie swojego partnera. W sieci nie brak komentarzy sugerujących, że jest z nim tylko dla pieniędzy. Cóż – jedno jest pewne, przy miliarderze Julia opływa w luksusy.

Instagram

Z okazji trzydziestych urodzin, które Julia obchodziła 13 kwietnia, 30-latka opublikowała w sieci serię zdjęć z wnętrza przystrojonej balonami londyńskiej rezydencji swojego chłopaka. Partner zorganizował dla niej bajeczne przyjęcie, pełne kwiatów, słodyczy i przepychu.

Wszystkiego najlepszego piękna Julio

– napisał miliarder i dodał wspólne selfie z 30-latką.

Ale na zdjęciach, które dodała Julia z okazji urodzin, widać tylko… ręce jej partnera. Modelka jak zwykle chętnie pochwaliła się nienaganną figurą, pozując w różowej kusej sukience na tle napisu „Happy Birthday” i z ogromnym bukietem tulipanów.

Instagram

Nie sposób nie zauważyć, że Julia Dybowska lubi chwalić się luksusowym życiem, jakie zapewnia jej miliarder. Ale niechętnie chwali się… nim.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij