×

Polska żywa Barbie skończyła 30 lat! Nadal mieszka z kochankiem i jego żoną?

Polska żywa Barbie skończyła 30 lat. Z życzeniami pospieszył jej partner, 60-letni teherański miliarder. „Wszystkiego najlepszego piękna Julio” – napisał na Instagramie. Zorganizował również dla ukochanej wystawne przyjęcie.

Kim jest Julia Dybowska?

Jej „kariera” polega głównie na pławieniu się w luksusie, poddawaniu się operacjom plastycznym i wydawaniu pieniędzy na kosztowne ubrania i torebki. O Julii Dybowskiej zrobiło się głośno kilka lat temu, gdy okrzyknięto ją „polską żywą Barbie”. Faktycznie – nie sposób nie zauważyć podobieństwa.

Julia ma bardzo smukłe, zgrabne ciało, duży biust, duże oczy i usta, długie blond włosy i nieskazitelną cerę. Gdy zaczęła się upodabniać do popularnej lalki, na świecie było wówczas tylko kilka takich kobiet. Potem wiele się w tej kwestii zmieniło – dziś Instagram jest pełen modelek, które wyglądają bardzo podobnie. Ale Julia zyskała sławę z jeszcze jednego powodu – związała się z żonatym, o 30 lat starszym mężczyzną.

Zamieszkała z kochankiem i jego żoną

„Kariera” Julii Dybowskiej nabrała rozpędu, gdy w jej życiu pojawił się starszy biznesmen. Robert Tchenguiz ma 60 lat i pochodzi z Teheranu. Ich relacja i duża różnica wieku być może nikogo by nie dziwiły, gdyby nie fakt, w jaki sposób para „ułożyła” sobie życie.

Polska Barbie zamieszkała pod jednym dachem z majętnym 60-latkiem, a także… jego żoną i dziećmi. Mężczyzna niewątpliwie zapewnia swojej kochance dostatnie życie, ale czy to przypomina sielankę? Żona miliardera skarżyła się w wywiadach na sytuację w domu, która stała się po prostu chora. Kobieta twierdziła, że często płacze z tego powodu i zdarza się jej zaglądać do kieliszka.

Tchenguiz i Julia Dybowska zamieszkali razem na jednym z pięter willi, zaś żona miliardera i jego dzieci zajmują parter budynku. Zdaniem 60-latka, fakt, że zamieszkał z kochanką w oddzielnej części domu, rozwiązuje problem. Miliarder powtarza, że Julia nie przyczyniła się do rozpadu jego małżeństwa.

„Polska żywa Barbie” skończyła 30 lat

Internauci twierdzą, że Julia niechętnie pokazuje się w towarzystwie swojego partnera. W sieci nie brak komentarzy sugerujących, że jest z nim tylko dla pieniędzy. Cóż – jedno jest pewne, przy miliarderze Julia opływa w luksusy.

Z okazji trzydziestych urodzin, które Julia obchodziła 13 kwietnia, 30-latka opublikowała w sieci serię zdjęć z wnętrza przystrojonej balonami londyńskiej rezydencji swojego chłopaka. Partner zorganizował dla niej bajeczne przyjęcie, pełne kwiatów, słodyczy i przepychu.

Wszystkiego najlepszego piękna Julio

– napisał miliarder i dodał wspólne selfie z 30-latką.

Ale na zdjęciach, które dodała Julia z okazji urodzin, widać tylko… ręce jej partnera. Modelka jak zwykle chętnie pochwaliła się nienaganną figurą, pozując w różowej kusej sukience na tle napisu „Happy Birthday” i z ogromnym bukietem tulipanów.

Nie sposób nie zauważyć, że Julia Dybowska lubi chwalić się luksusowym życiem, jakie zapewnia jej miliarder. Ale niechętnie chwali się… nim.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij