×

Poddała się operacjom plastycznym. Chciała wyglądać, jak dmuchana lalka

Ludzie marzą o różnych rzeczach. Jedne z marzeń powtarzają się bardzo często, a inne rzadziej. Z drugiej strony też niektóre z nich są zwyczajne, jak np. te o szczęśliwej rodzinie czy prawdziwej miłości, a kolejne już całkowicie szalone… Marzenie Victorii Wild należało do tych drugich.

Prawdziwa lala

Kobieta ta marzyła o tym, aby za swojego życia wyglądać, jak prawdziwa seks-lalka. Robiła wszystko, aby dopiąć swego. Wydała na operacje plastyczne około 167 000 złotych. Zobaczcie, jak wyglądała przed operacją:

Jesteśmy pewni, że wielu z Was określi ją jako atrakcyjną kobietę.

Jesteście ciekawi, jak wygląda teraz? Podczas gdy inni ludzie uważają to, co zrobiła, za absurdalne i niedorzeczne, ona jest bardzo zadowolona ze swojego obecnego wyglądu…

NAPRAWDĘ trudno uwierzyć w to, że to ta sama kobieta, czyż nie?

Jej nietypowe marzenie o wyglądzie lalki z seks-shopu narodziło się jeszcze w czasach, gdy była nastolatką, mieszkającą na Łotwie. Szkoda, że z niego nie wyrosła…

Dzięki operacjom (albo przez operacje… – jak kto woli) doczekała się ogromnych implantów piersi, pośladków oraz ust, a także plastyki nosa.

Podobają Wam się efekty?

Kobieta i jej chłopak, za pieniądze którego sfinansowała swój nowy wygląd, są bardzo zadowoleni… Victorię bardzo cieszy fakt, że ludzie oglądają się za nią na ulicy. Uważa się za prawdziwą seks-bombę.

Sądzicie, że oglądają się ze względu na jej seksowny wygląd?

Może Cię zainteresować

zamknij