×

Znaleziono zwłoki miesięcznej dziewczynki. Jej ranni bracia trafili do szpitala

Zwłoki niemowlęcia w mieszkaniu w Warszawie. Dwójka innych dzieci trafiła do szpitala. Trwają intensywne poszukiwania ich matki. O sprawie jako pierwszy poinformował portal rmf24.pl.

Zwłoki niemowlęcia w mieszkaniu w Warszawie

Makabrycznego odkrycia dokonano w jednym z mieszkań przy ul. Aleja Wilanowska w Warszawie. Gdy policjanci weszli do środka przed godz. 1 w nocy, znaleźli w łóżeczku zwłoki miesięcznej dziewczynki. Niemowlę miało rany kłute klatki piersiowej.

Rzecznik Komendy Stołecznej Policji przekazał w niedzielę 4 września, że funkcjonariusze z warszawskiego Wilanowa „w nocy otrzymali niepokojące zgłoszenie, które następnie potwierdzili skierowani na miejsce policjanci”.

Na miejscu zdarzenia policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali szereg czynności zmierzających do ustalenia okoliczności śmierci miesięcznej dziewczynki

– powiedział Polskiej Agencji Prasowej nadkom. Sylwester Marczak.

Dwoje innych dzieci trafiło do szpitala. W jakim są stanie?

Jako pierwszy o sprawie poinformował portal rmf24.pl. Na ich stronie możemy przeczytać, że:

W mieszkaniu przebywali także dwaj chłopcy z widocznymi obrażeniami. 3-latek miał ranę tłuczoną głowy, a 9-latek ranę ciętą szyi.

Potwierdził to rzecznik KSP, nadkom. Sylwester Marczak, który dodał, że ranne dzieci zostały zabrane do szpitala. Ich stan jest poważny, ale nie ma zagrożenia życia.

Policjanci otrzymali zgłoszenie od babci dzieci, która przekazała, że przed godz. 23 dostała od jednego z wnuczków SMS-a o przerażającej treści. Chłopiec napisał bowiem: „mama chce nas pozabijać”.

Policja szuka matki dzieci. Prawdopodobnie to ona zabiła niemowlę i raniła chłopców

Trwają intensywne poszukiwania matki dzieci, bowiem kobieta uciekła z miejsca zdarzenia. Biorą w nich udział policjanci z garnizonu stołecznego.

Wiele wskazuje na to, że to 32-latka zadźgała swoją córeczkę i próbowała pozbawić życia również swoich synów.

Zwłoki niemowlęcia w mieszkaniu w Warszawie
Twitter

Kobieta zabiła synka w piwnicy. Nie wiedziała nawet, kto jest jego ojcem.

Źródła: wiadomosci.radiozet.pl, wiadomosci.gazeta.pl, www.rmf24.pl
Fotografie: Twitter

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x