×

Madzia zabrała głos w sprawie związku z Olehem. „Ja bym chciała żeby się udało…”

Czy uczucie, które zrodziło się w programie „Big Brother”, ma rację bytu? Czy związek Madzi i Oleha przetrwa? To pytanie, które zadaje sobie wielu fanów programu. Wczoraj pisaliśmy o tym, że Madzia i Oleh po finale show spędzili razem noc w hotelu, co może świadczyć o tym, że parę faktycznie łączy coś więcej. Teraz do związku postanowiła odnieść się sama zwyciężczyni.

Związek Madzi i Oleha

Nie da się ukryć, że Oleh i Madzia pochodzą z dwóch różnych świata. Mimo to wiele wskazuje na to, że mają się ku sobie, a ich znajomość zmierza w jedną stronę. Zwyciężczyni programu podczas jednego z wywiadów przyznała, że liczy na kontynuację uczucia, które zrobiło się w show. Dodała również, że jej wybranek zaprzyjaźnił się już z jej znajomymi, jednak nie ze wszystkimi.

Rozmawiałam z Olkiem wczoraj. Kilka godzin w hotelu gadaliśmy, ale jeszcze mamy naprawdę dużo do pogadania więc nie jest jeszcze nic wyjaśnione. Tak, moi znajomi się już nawet spotkali z Olkiem, więc to był taki pierwszy step, że może to jakoś się ułoży. Niektórzy go zaakceptowali i pozytywnie się wypowiedzieli na jego temat, inni troszkę gorzej więc uczucia są mieszane. Wydaje mi się, że ja chyba na razie zdecydować sama. Przemyśleć co i jak. Może poznamy się bez kamer, wtedy zadecydujemy. Ja bym chciała żeby się udało. Mam nawet jego wisiorek. No zobaczymy. Nie będę się na razie nikogo słuchać tylko sama muszę do tego dojść, więc trochę czasu trzeba – cytujemy wypowiedź Madzi w rozmowie z portalem WP

Myślicie, że ten związek ma rację bytu?

Może Cię zainteresować

zamknij