×

Oleh i Magda spędzili razem noc po programie. Podzielili się zdjęciem z pokoju hotelowego

Szósta edycja programu „Big Brother” dobiegła końca. Wczoraj, 16 czerwca, poznaliśmy zwyciężczyni, którą została Magda Wójcik. Mieszkanka domu Wielkiego Brata za najdłuższy pobyt otrzymała 100 tys. złotych i samochód. Na tym jednak nie koniec, bowiem tuż po wejściu do studia, gdzie czekała na nią rodzina, pozostali mieszkańcy i fani, dostała kwiaty od programowego chłopaka, Oleha Riaszeńczewa. Po tym, co działo się w domu Wielkiego Brata, kiedy Riaszeńczew odpadł z programu, oboje musieli sobie sporo wyjaśnić. Wiele wskazuje jednak na to, że wszystko jest na dobrej drodze, bowiem… Oleh spędził noc z Magdą.

Związek, który nie ma racji bytu?

Wiele osób zastanawiało się, czy relacja jaka łączyła Madzię i Oleha w programie przetrwa. Podczas jednego z odcinków „Big Brothera Nocą” bliscy uczestniczki wyraźnie nie akceptowali jej związku z bokserem. Szczęścia nie wróżył im także Łukasz Darłak, programowy przyjaciel Madzi. Bez względu jednak na to, ulubienica widzów postanowiła dać Olehowi szansę. Olehowi, który po wyjściu z programu zdążył zaprzyjaźnić się z serdecznym kolegą zwyciężczyni show na wspólnej zabawie, która miała miejsce w ostatni czwartek. Kto wie, być może pozostali znajomi Madzi i jej najbliższa rodzina, także polubią młodzieńca z „Big Brothera”?

Wszystko wydaje się być na dobrej drodze. Oleh spędził noc z Magdą?

Kiedy szósta edycja programu „Big Brother” dobiegła końca, przyszedł czas na after party. Oczywiście na imprezie nie mogło zabraknąć Oleha, Madzi i jej przyjaciół wśród których obecna była również znana influancerka, Maffasion. To właśnie ona podzieliła się na swoim Instagramie relacją, na której widać big brotherową parę razem. Na tym jednak nie koniec zdjęć z tej nocy, bowiem kolejną fotografią pochwalił się na swoim InstaStories sam Oleh. Zdjęcie nie zostało jednak zrobione w restauracji lecz w… pokoju hotelowym. To właśnie tam odpoczywała Madzia, która z samego rana musiała stawić się w studiu „Dzień dobry TVN”. Oleh z kolei chwilę później dołączył do pozostałych uczestników „Big Brothera”.

Słoneczko moje – napisał na fotografii Oleh

Myślicie, że pasują do siebie, a uczucie, jakie połączyło ich w programie, jest szczere?

Może Cię zainteresować

zamknij