×

Widzowie uważają, że wynik z „TzG” był ustawiony. Mają na to swoje dowody

9. edycja „Tańca z gwiazdami” przeszła już do historii. Tym razem program wygrała Joanna Mazur, polska lekkoatletka niepełnosprawna, o której było w show naprawdę głośno. Przypomnijmy, że w jednym z odcinków pokazano, w jakich warunkach mieszka niewidoma sportsmenka, co poruszyło dosłownie wszystkich. W konsekwencji utytułowana zawodniczka mogła liczyć na nowe mieszkanie, do którego klucze w programie przekazał jej deweloper. Teraz, kiedy Joanna Mazur wygrała program, widzowie nie zgadzają się z werdyktem. Uważają, że zostali oszukani, a „Taniec z gwiazdami to ustawka”.

Widzowie byli zawiedzeni

Fani „Tańca z gwiazdami” byli zawiedzeni, kiedy w przedostatnim odcinku odpadła z programu Tamara Gonzalez-Perea. Tamara, która praktycznie zawsze zbierała od jury bardzo wysokie oceny. W związku z tym do finałowego odcinka dzięki głosom fanów przeszedł youtuber Gimper. Taka kolej rzeczy bardzo nie spodobała się widzom. Wielu z nich zaczęło zadawać pytania, po co w programie jest jury, skoro o wszystkim tak naprawdę decydują sms-y.

Finał show

Program wygrali Joanna Mazur i Jan Kliment, co tym razem nie stanowiło zaskoczenia dla widzów. Widów, którzy wiedzieli, że po show można spodziewać się wszystkiego. Za pierwszy występ sportsmenka i jej partner taneczny otrzymali 38 punktów, drugi 36 punktów, a za trzeci maksymalną notę. Tomasz Działowy i jego partnerka za pierwszy taniec zgarnęli 23 punktu, za drugi 28 punktów i 31 punktów za trzeci.

Ogromne rozczarowanie widzów. „Taniec z gwiazdami” to ustawka?

Najpierw odpadnięcie z programu Tamary Gonzalez-Perea, a teraz…? W komentarzach na Facebooku można przeczytać, że pół godziny przed ogłoszeniem zwycięzcy 9. edycji „Tańca z gwiazdami”, produkcja zablokowała wysyłanie sms-ów na Tomasza. Jakby tego było mało, w programie nie pokazano ile procent widzów głosowało Joasię, a ile na Tomka. Czyżby produkcja miała coś do ukrycia? Miejmy nadzieję, że nie, bo byłoby to naprawdę bardzo niesprawiedliwe.

Ustawka jak nic telewizja nie chciała się narażać

DLACZEGO OFICJALNA STRONA POLSATU MNIE ZABLOKOWAŁA, PO TYM JAK NAPISAŁAM, ŻE GŁOSOWANIE BYŁO WYŁĄCZONE WCZEŚNIEJ, BO NIE MOGLIŚMY ODDAĆ GŁOSÓW NA GIMPERA?

Wszystko jasne, wygrała ustawka i litość

Wreszcie Polsat udowodnił jaki jest naprawdę xD

Brawo dla was. Ta edycja wam się udała. Ale chyba nie ma co liczyć na powtórkę za rok. Nikt się nie da drugi raz oszukać ?

Radwańska była najlepsza w tej edycji i to ona powinna wygrać!!! Od odcinka z łzawą historią o mieszkaniu wszystko ustawione na wygraną tej bidulki!!!Ustawione, nie można było wysyłać sms-ów na Gimpera ?

Dlaczego nie pokazali procentowych wyników głosów z sms – ów?Jak zwykle ustawione ? – czytamy w komentarzach

Ważne jest tylko żeby nałapać jak najwięcej kasy, a wyników głosowania już nie trzeba pokazywać, bo są nie wygodne

Chcielibyśmy wierzyć, że to wszystko nieprawda, jednak patrząc na natłok i treść komentarzy, chyba ciężko nie czuć się rozczarowanym. A Ty co myślicie o finale TzG?

Może Cię zainteresować

zamknij