×

Justyna Żyła ma nowego partnera? Celebrytka w końcu sama odniosła się do tych doniesień

Justyna Żyła zaistniała w polskich show-biznesie dzięki medialnemu rozwodowi ze sławnym skoczkiem narciarskim. Od tego czas zadebiutowała na ściance, pozowała dla „Playboya”, dostała własny program w telewizji, a także wzięła udział w „Tańcu z gwiazdami”, co niekoniecznie wszystkim się spodobało. Dyskusję wywołał już sam fakt, że znalazła się w gronie gwiazd, a potem doszły do tego jeszcze jej umiejętności taneczne, które były szeroko komentowane w sieci. I choć o życiu zawodowym Justyny Żyły mówiło się ostatnio sporo, wielu fanów zaczęło zastanawiać się, co dzieje się prywatnie u celebrytki.

Justyna Żyła ma nowego partnera?

W „Tańcu z gwiazdami” dało się zauważyć, że Justyna Żyła i jej partner taneczny niekoniecznie za sobą przepadają, o czym wielokrotnie pisały również tabloidy. Mimo to program i wystąpienia na parkiecie zobowiązywały ich do zachowania zdrowej relacji. Inne źródła z kolei podawały, że Justyna Żyła ma nowego partnera. Partnera, którego podobno poznała na planie tanecznego show. Jaka jest jednak prawda? Reporterce portalu plotek.pl udało się jej o to zapytać.

Właśnie go szukam. Nawet się doczytałam, że mój tata go zaakceptował, a nawet nie chce mi powiedzieć ani grama prawdy, gdzie on jest, co się z nim dzieje. Nie wiem, szukam człowieka – powiedziała Justyna Żyła

Jak widzicie, Justyna Żyła wciąż nie znalazła więc nowej miłości. Z wypowiedzi celebrytki jasno jednak wynika, że zamierza skończyć z życiem singielki. Czy niebawem pozna kogoś, kto zawróci jej w głowie?

Kogo widzielibyście u boku Justyny? Macie jakieś swoje typy?

Może Cię zainteresować

zamknij