×

Kim jest mąż Chylińskiej? Dlaczego piosenkarka tak mało o nim mówi?

Kim jest mąż Chylińskiej? Chociaż piosenkarka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, to o jej życiu prywatnym wiadomo tak naprawdę niewiele.

Gwiazda polskiej estrady

Agnieszka Chylińska (44 l.) to wyjątkowo barwna gwiazda polskiej sceny muzycznej. Jest nie tylko wokalistką, ale także autorką wielu książek dla dzieci. W ciągu 25 lat kariery zmieniała się nie do poznania. Fani przyzwyczaili się już do jej barwnych i zaskakujących metamorfoz. Zmianie ulegały waga, fryzura i styl ubioru, a także charakter utworów. Chylińska zasiadała również w polskiej edycji programu „Mam talent”.

Piosenkarka jest także aktywna w mediach społecznościowych. Jednak o jej życiu prywatnym wiadomo bardzo niewiele. Agnieszka Chylińska bardzo chroni prywatność swojego męża, Marka i dzieci. O to, aby w sieci nie pojawiło się żadne niepożądane zdjęcie, dba jej menadżerka i bliska przyjaciółka, Joanna Ziędalska-Komasińka.

Na przestrzeni ostatnich lat, Chylińska uchyliła jednak nieco rąbka tajemnicy na temat swojego partnera.

Kim jest mąż Chylińskiej?

Mąż wokalistki ma na imię Marek. Swoją przyszłą wybrankę poznał w Petersburgu. Wtedy już Chylińska nie była związana z zespołem O.N.A. Po niedługim czasie zdecydowali się sformalizować swój związek, który pozostawał w ukryciu przez kilka lat. Informacja o ich ślubie pojawiła się w mediach dopiero w 2012 roku. Życie na gorąco podaje, że małżonkowie powiedzieli sobie tak w 2010 roku.

Po dwóch latach pojawił się oficjalny komunikat menadżerki w tej sprawie:

To prawda, Agnieszka i Marek wzięli ślub. Cieszą się i nawet trochę dziwią, że udało im się zachować tę wiadomość w tajemnicy.

W show-biznesie na męża Chylińskiej mówi się Marek Cygan ze względu na jego romski wygląd. W ubiegłym roku podczas swojego 25-lecia na Polsat SuperHit Festiwal, Agnieszka Chylińska zdementowała plotki na temat jego pochodzenia.

Niesamowite… mój mąż nie jest Romem, przy całym szacunku dla tej mniejszości społecznej, pozwoliłam sobie na żart, że pochodzi z romskiej rodziny. On jest łysym blondynem z niebieskim okiem, Marku, taka jest prawda! Może następny mąż będzie Romem, ale aktualny nie jest!

– powiedziała z uśmiechem na scenie.

Swego czasu plotkowało się, że para przechodzi kryzys w małżeństwie. Jednak ani wokalistka, ani jej menadżerka nigdy tego nie skomentowały.

Czym zajmuje się mąż Chylińskiej? Okazuje się, że ze show-biznesem ma niewiele wspólnego. Z zawodu jest informatykiem, a w swojej branży ma opinię „magika od grafiki”. Bardzo więc możliwe, że to właśnie jemu piosenkarka zawdzięcza oprawy wizualne dla swoich projektów.

Agnieszka i Marek mają syna Ryszarda oraz dwie córki Esterę i Krystynę.

Niedawno znowu w mediach pojawiły się doniesienia, że Agnieszka Chylińska przechodzi kryzys, prawdopodobnie małżeński. Do takich wniosków doszli fani gwiazdy, śledzący ją na Instagramie.

Źródła: party.pl, jastrzabpost.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Polecane

Może Cię zainteresować