×

Zwycięzcy Dance Dance Dance tak nie zaskoczyli widzów, jak… Ania Mucha

Zwycięzcy Dance Dance Dance tak nie zaskoczyli widzów, jak… Anna Mucha na finale. Chociaż to 28-letni Mateusz Janusz i 29-letnia Pamela Stefanowicz znani na Instagramie jako Fit Lovers powinni przykuwać uwagę, to trudno nie skomentować stroju najostrzejszej jurorki programu.

jak w każdym odcinku jurorka Anna Mucha starała się przyćmić swoją osobą wszystkich uczestników show.

Zwycięzcy Dance Dance Dance

W finale programu Dance Dance Dance nie zabrakło emocji. Po długiej i wyrównanej walce duet popularnych instagramerów znanych jako Fit Lovers pokonał Rafała Mroczka, będącego w parze z Przemysławem Cypryańskim oraz Annę Karczmarczyk z partnerem Mateuszem Łapką.

Ze względu na trwającą epidemię koronawirusa ostatni odcinek programu odbył się w studio „Pytania na śniadanie”. Gospodarze show połączyli się za pomocą Internetu z parami, które wcześniej pożegnały się z programem. Do ich grona należą m.in. Aleksander Sikora w parze z Małgorzatą Tomaszewską, Rafał Jonkisz z bratem Krzysztofem oraz Katarzyna Stankiewicz z siostrą Anną.

Na zakończenie programu, po występach wszystkich par, prowadzący Tomasz Kammel ogłosił wyniki. Trzecie miejsce zajęli Rafał z Przemkiem, na drugiej lokacie uplasowali się Anna z Mateuszem. Zwycięzcami został duet Fit Lovers.

Nagrodą za pierwsze miejsce było 100 000 złotych, które para mogła wydać na wybrany przez siebie cel charytatywny. Mateusz i Pamela postanowili wspomóc finansowo Integracyjny Klub Sportowy AWF w Warszawie. Stefanowicz wyznała w rozmowie z Idą Nowakowską, że nie spodziewała się, że występ w programie będzie tak wielkim wyzwaniem. 

Szczerze, to dużo prościej to wszystko wyglądało w telewizji…

Anna Mucha znów wywołuje dyskusje

Jurorzy Anna Mucha oraz Robert Kupisz nie byli co prawda obecni fizycznie w studio, ale na chwilę przed oficjalnym ogłoszeniem wyników Tomasz Kammel połączył się z obojgiem. Wówczas na telebimie oczom widzów ukazał się niespodziewany widok. Anna Mucha ubrana w ekscentryczny strój przypominający kostium brazylijskich tencerek podczas karnawału w Rio de Janeiro.

Wszystkich zebranych wprawiła w osłupienie. Jak łatwo się domyślić jest to kolejna próba zwrócenia na siebie uwagi w wykonaniu aktorki. Przed kilkoma tygodniami gwiazda sięgnęła po równie ekstrawagancki strój i fryzurę, które później były szeroko komentowane w mediach. Celebrytkę spotkały ostre słowa krytyki ze strony piłkarza Jakuba Rzeźniczaka, który stwierdził, że jurorka nie ma nic interesującego do powiedzenia i dlatego zachowuje się w nad wyraz ekspresyjny sposób. 

Jak Wam się podobała finałowa kreacja?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Wielki Finał @dancedancedancetvp Gratulacje dla WSZYSTKICH finalistów !!!! ???????????????? ???????????????????????? @fit.lovers dziękuje za to, ze miałam szanse Was poznać! dziękuje za emocje jakich mi dostarczyliscie, dziękuje za to, ze mogłam Was podziwiać! jesteście fighterami ???????????????????????????????? i jak cudownie się rozwijaliscie ! @anna_karczmarczyk i @mateuszlapka klasa ! mistrzostwo! kobiecość ! i wykorzystane szanse ! mocno trzymam kciuki ! ???????????????????????? chłopaki @rafalmroczek i @przemyslawcypryanski jesteście mistrzami dramaturgii ????❤️???? mam nadzieje, ze kiedys zatańczyli swoje wymarzone tance ???????? Ale ten program to dla mnie spotkanie z cudownymi @idavictoria i @robert_kupisz ❤️❤️❤️???????????? dziękuje za to, jak mnie przyjęliście, dziękuje za Wasze ciepło i przyjaźń ???? jesteście Skarbami ! Dziękuje @badzmyrazem.tvp za to, ze daliście mi szanse i we mnie uwierzyliscie i dziękuje @rochstar.tv za to, ze pomagacie spełniać marzenia ❤️❤️❤️ dziękuje mojej ekipie @olganejbauer_makeupartist @ania_zeman @bartekjanuszhair za to, ze nie zostawiliśmy nikogo obojętnym ???????????????? jesteście mistrzami ! ????

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij