×

Jakub Rzeźniczak krytykuje Annę Muchę. Ma poważne zarzuty wobec jurorki DDD

Jakub Rzeźniczak krytykuje Annę Muchę. Aktorka nie podoba mu się w roli jurorki „Dance Dance Dance”, a zwłaszcza to, w jaki sposób wyraża swoje opinie o uczestnikach programu. Występ duetu Fit Lovers sprawił, że z oczu Anny Muchy obficie popłynęły łzy. Piłkarz nie wierzy, że były szczere.

Jakub Rzeźniczak krytykuje Annę Muchę

Anna Mucha w ostatnim odcinku programu „Dance Dance Dance” zareagowała w bardzo emocjonalny sposób na występ jednej z par. Jurorka przyznała tancerzom najwyższą notę i ze łzami w oczach powiedziała:

Myślę, że każdy z nas, jako artysta, marzy o takim momencie i takiej chwili, żeby wyzwalać w widzach takie emocje i takie uczucia. Czekałam na to, aż zatańczycie taniec współczesny i opowiecie swoim tańcem jakąś historię. Oczywiście nie spodziewałam się tego, że mnie przeczołgacie po tym wszystkim i w taki sposób. Jestem kompletnie rozwalona i miarą tego, jak zatańczyliście niech będzie moja i nasza rekcja. Jak skończyliście tańczyć, była cisza. Myśmy wam nie bili braw, myśmy byli w tej historii razem z wami i za to wam dziękuję.

Takie emocje wywołał u niej występ duetu Fit Loversów. Jednak nie wszyscy uwierzyli w szczerość wzruszenia aktorki.

Piłkarz Jakub Rzeźniczak krótko, ale dosadnie skomentował w sieci zachowanie Anny Muchy. Pod zamieszczonym przez nią na Instagramie zdjęciu wykonanym w studio „Dance Dance Dance” napisał:

Weź przykład z @robert_kupisz jak opisywać emocje a nie je udawać…

Komentarz zdobył dużą sympatię internautów, którzy zareagowali na niego ogromną ilością „serduszek”. Do tej pory jurorka programu nie odpowiedziała na słowa sportowca.

Nowe odcinki pomimo epidemii?

„Dance, Dance, Dance” jest popularnym programem rozrywkowym, którego druga edycja jest emitowana od 29 lutego 2020 roku na antenie programu TVP 2. Jurorami show oprócz Anny Muchy są tancerka Ida Nowakowska i projektant mody Robert Kupisz.

Z powodu koronawirusa chwilowo zawieszono nagrania. Od 21 marca do 4 kwietnia emitowane były odcinki nagrane jeszcze przed wprowadzeniem stanu epidemii w Polsce. Ostatni ze zrealizowanych dotąd odcinków będzie miał premierę zaraz po świętach, 18 kwietnia.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Twitter, Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij