×

Linkiewicz znów zawalczy w MMA. Z dziewczyną z teledysku Donata!

28 marca w szranki staną pato-gwiazdy z Instagrama. Pamiętacie dziewczynę z teledysku ” My słowianie” Donatana i Cleo? To właśnie ją zobaczymy na ringu. Kiedyś zasłynęła opowiadaniem o piciu „krwi z okresu”, teraz para się muzyką.

Wielka przemiana Luxuri Astaroth

Luxuria Astaroth czyli Kamila Smogulecka zmieniła zupełnie swój wizerunek. Po zyskaniu rozgłosu jaki zdobyła za sprawą klipu nagranego z Donatanem i Cleo stała się rozpoznawalna.

Potem na kilka lat zniknęła z show-biznesu, aby powrócić całkowicie odmieniona. Kruczoczarne włosy zamieniła na ognisto rude. Nie była to jedyna zmiana. Kamila nie występuje już pod pseudominem Luxuria Astaroth, lecz Zusje. Obecnie rozwija swoją karierę muzyczną. Wytłumaczyła co było powodem tej przemiany:

Przewartościowałam swoje priorytety i wybory. Jestem dumna ze zmian, jakie zachodzą w moim życiu i efektów, jakie widzę w samej sobie – fizycznych i psychicznych. Kiedy w życiu zaczynasz zwalniać, zdajesz sobie sprawę z tego, co jest naprawdę ważne – zdrowie, prawdziwe relacje, rodzina, miłość, cele, proste rzeczy.

Zusje” pobije się w klatce ku uciesze tłumów z Martą Linkiewicz, która zasłynęła uprawianiem seksu z muzykami po koncercie i chwaleniem się tym w sieci. Później podtrzymywała zainteresowanie swoją osobą między innymi sugerując że ma sponsora, uwłaczaniem wszystkim wokół, wulgarnymi wyzwiskami, by wreszcie zaliczyć debiut w MMA z Esmeraldą Godlewską. Po tym pamiętnym dla fanów patologii wydarzeniu udało jej się schudnąć i, jak twierdzi, zrezygnować z nałogów.

Zusje na FAME MMA

FAME MMA odbędzie się w Częstochowie 28 marca. W walce wieczoru zmierzą się Marta Linkiewicz, z wcześniej wspomnianą debiutującą Zusje. Odbędzie się również długo wyczekiwana walka Wojtka Goli i Rafonixa. Na gali zobaczymy również Marcina Najmana, który zgodził się zmierzyć z kulturystą Piotrem „Bestią” Piechowiakiem. Na ringu wystąpi Kasjusz „Don Kasjo” Życiński, który stanie w szranki z Maciejem „Maćkiem” Ratajem.

Zobaczymy też Cypisa Solo z Qbikiem oraz  Adriana „AroY” Tańcula mierzącego się z Alanem „Alankiem” Kwiecińskim.

Do walki w FAME MMA przystąpi również Kubańczyk, który liczy na szybkie zwycięstwo. O ile na jego drodze nie stanie producent muzyczny L Pro. Zapowiada się bardzo gorąca walka.

Kogo obstawiacie w powyższych walkach? Macie faworytów?

Źródła: www.gala.pl, www.instagram.com, www.facebook.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować